Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ehhez, hogy lehet...

Mit szóltok ehhez, hogy lehet egy ember ennyire a földdel egyenlő, hogy ilyet csinál? Azt hitték, hogy szerencsétlen csajnál milliók vannak?

Figyelt kérdés

A rendőrség persze azt mondja,hogy nyomoznak,közben dehogy nyomoznak,lehet egy picit nyomoznak aztán nem találják meg a tettest és egy hónap után lezárják a nyomozást. Nekem biciklim ellopták,jelentettem és egy hónap múlva tettes hiányában lezárták a nyomozást. Itt is az lesz lehet.

[link]



2014. júl. 6. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Itt kur-va világ lesz. Nekem is ellopták a biciklimet, kocsimat is, pedig ez egy jó környéknek számít.

Fogni kell az összes menekültet és ki kell ba*szni innen az országból.

2014. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

1#


Hogyan?

Beszéld meg a brüsszeli sóhivatalban, ugyanis ők felelősek azért, hogy sok a menekült, illetve ők nem engedik, hogy zárt rendszerű tábor legyen, mert sérti a jogaikat....blablabla

2014. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Ezért kell a Jobbik. Eljön még az idő mikor vigyázzba vágják a bűnözők magukat. (Rémisztgetésekkel ellentétben persze bőrszíntől függetlenül.)

Szebb jövőt!!

2014. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan már jobbik, vannak nem tudom hányan, egy nehéz falatot sem láttam közöttük még.

Mellesleg ha bűnözni akarnék, rám kéne 4rendőr is ha elő akarnak állítani, annyi izmot felpakoltam magamra az utóbbi 13 évben.


A menekülteknek, egy 40-50ezres telefon, pár ékszer is nagy zsákmány, nem tudom miért lett fel kapva ez a hír, 90-es években valakit azért összevertek a diszkó előtt, ha látták rajta hogy pénzes, és a járása is olyan volt.


Ilyen világot élünk, aki nem tudja megvédeni magát, az mindig is ráhibázik majd, mindenki mellett pedig nem lehet verő ember.

37/F

2014. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4

A Jobbik politikai párt, nem ketrecharcosok hazai szövetsége. Ugyan annyi nehéz fiú van a Jobbikban, mint a Fideszben vagy az mszp-ben vagy bármelyik másik pártban. Rég rossz ha rendcsinálás alatt azt érted, hogy a párttagok személyesen mennek összeverni minden bűnözőt (vagy nem emlékszem, hogy a Fideszes 2 hét alatt rendből a párt vezető mentek volna rendet csinálni)erre ott van a rendőrség. Ott már találsz nehézfiúkat.

2014. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erős túlzás a megkéselés szó ha nyolc napon belül gyógyuló vágásai vannak.

De ezen meglepődtem, még Miskolcon sem nagyon támadnak a cigányok nappal

2014. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A Jobbik politikai párt, nem ketrecharcosok hazai szövetsége. Ugyan annyi nehéz fiú van a Jobbikban, mint a Fideszben vagy az mszp-ben vagy bármelyik másik pártban. Rég rossz ha rendcsinálás alatt azt érted, hogy a párttagok személyesen mennek összeverni minden bűnözőt..."


Nem kell személyesen kimenni agyonverni a bűnözőt, te dilo, de végre csinálhatnának valami utcai, mozgalmi cuccost, mert eddig csak az volt, hogy 4 éve ülnek a parlamentben és verik a répát és veszik fel érte a pénzt.

Annak meg mi értelme van?

2014. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

7#


Szoktak ilyesmiket rendezni, illetve szoktak hasonló megmozdulásokat támogatni.


De mit tehetnek?


A Fidesz itt is nyomja a szokásos EU konformista szöveget.


Ezek a rohadt brüsszeli libsik is.Mi a francnak kell ennyi menekültet beengedni?

2014. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szoktak ilyesmiket rendezni, illetve szoktak hasonló megmozdulásokat támogatni.


Tényleg, hol? Én egy megyeszékhelyen élek és egy darab ilyennel nem találkoztam még, pedig eléggé sok errefelé a cigány és a menekült, a magyarok pedig nem mernek lépni, mert nincs, aki kiálljon értük. Hol a Jobbik hírös utcai politizálása, ami elnyeri a tömegek szívét?


"De mit tehetnek?"


Azt, amit mondtam.

2014. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4es: most nem kötekedésképpen, de ha te például törvényt sértesz és nem működsz együtt a rendőrökkel, lehetsz te The Rock is, úgy lesokkolni téged egy sokkolóval, hogy 2 hétig pelenkába szarsz, azt kellene tenni, így lenne értelme.

A mai világban viszont kiküldenének rád két 60 kilós kölyköt, aki a látványodtól már összecsinálják magukat. Szégyen ez a világ. Jogokról beszélnek olyan emberek, akik nem tartják be a törvényt. Annyit kellene, hogy aki törvényt sért annak nincs semmilyen joga és kész...

2014. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!