Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le szeretném tölteni a Catacly...

Le szeretném tölteni a Cataclysmet a Tauri oldaláról, ahol teljesen ingyenes. De viszot Németországban a torrentezésért büntetnek. Vajon várható büntetés ha letöltöm? Mert elvégre is ingyenesnek kellene, hogy legyen.

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy jogsértő-e így terjeszteni. A linuxot például így terjesztik és az nem jogsértő. Vagy csináld titkosítással, akkor nem tudják meg.
2014. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csiß ***** válasza:
Azért a linux terjesztése kicsit más.Az egy ingyenes nyílt forráskódú szoftver.A wow kliens szoftvert meg kell vásárolni.Ha ennyire ugranak rá arrafelé akkor használj valami proxy / vps / tor hálózatot.
2014. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csiß ***** válasza:

vpn*

nem vps

2014. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem terjeszteni akarom ,csak letölteni mivel ingyenesen van fent ,de viszont az alap játék is ugyanott volt fent ingyenesen és azt már letöltöttem itt kint és semmi probléma nem lett belőle. Ezekhez a proxy /tor /vpn dolgokhoz nem igazán sokat értek. De azért köszi a válaszokat.
2014. júl. 23. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Németországban sem telik arra, hogy havi 3.500FT-t kifizess? Milyen érzés lopni?
2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Csiß ***** válasza:
Végre ideért egy becsületes magyar! :)
2014. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De most, nem?:D


Németországban kb. 10 EUR havonta az átszámolva - árfolyamtól függően - 3.500/4.000

+ ha már Németországban lakik, miért nem megy a HIVATALOS Német szerverre? minek jön Magyar szerverre ahol a közösség - ahogy általában, minden magyar közösség - pukkasztóan unintelligens?

2014. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Csiß ***** válasza:
Hazafi! Mondjuk szerintem még itthon sem számít soknak havi ~3500 az ember szórakozására ha komolyan érdekli a game (ok tudom a klienst is meg kell venni..az kb 1,5 évente 10k HUF).VISZONT! Nekem pl a MoP nagyon nem jött be.Ezért játszom én is a catával taurin.Minőséginek nem nevezném a szervert (sőt!) de el lehet bohóckodni.Viszont vígasztal a tudat,hogy 9 éveg előfizető voltam szóval csak picit lopom a játékot xD
2014. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hazafi, asd.
2014. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Noname!

Azért nem veszek meg ,és nem játszom német szerveren mivel Magyarországon élek csupán 1 hónapot töltök itt nincs fizetésem ,ismerősöméknél vagyok. Ezért érdeklődtem -.-"

2014. júl. 30. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!