Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerbiában megállitott a...

Szerbiában megállitott a rendőr és szondáztatott 0. 00% lett majd közölte,100km/h-al mentem a megengedett 80km/h helyett, felirta az adataim (egy könyvbe) majd közölte, hogy lassaban vezessek! Várható büntetés vagy azt helyszinen kiállitotta volna?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor engem kaptak el gyorshajtásért helyszíni bírságot kaptam szerencsére volt is nálam pénz, de ilyen esetbe elküldhetik az ügyet a Magyar rendőrségnek akik ugye küldhetik a bírságot ha éppen indokolt.

Tudtommal ott akkor van feljelentés helyszíni helyett ha jóval feljebb léped a sebességhatárt, de ezt sajnos nem tudom pontosan. Engem régebben kapcsolt le akkor 10km/h-val léptem csak túl mert 60 as tábla volt én meg 70 el mentem.

2013. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan hajtottal tenyleg? Ha nem, akkor biztos nincs okod felni, ahhoz hogy megbuntessenek, bizonyitani kell a gyorshajtast, mar pedig ha nem mentel gyorsan nem tudjak. Ha igen, akkor elkepzelheto hogy be lettel merve es rogzitettek, de akkor eleg erdekes ugy lesz.
2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elismerem,hogy 100km/h-val mentem,és felvolt állitva a radarjuk!

Ha bemért akkor helyszini birság lett volna nem?Vagy csak kamuzott a mérésről,mert az alkoholra volt rákattanva,többször megkérdezte,hogy mikor fogyasztottam alkoholt,majd nem hitt nekem és megfújatott!

2013. aug. 9. 23:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez szombat éjjel volt,mikor sokan kómásan vezetnek!
2013. aug. 9. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerbiában mehetsz 20 - szal is, ha a rendőr akarja, akkor is megbüntet gyorshajtásért. Kamionnal évekig jártam le Görögországba. Valószínűleg nem lesz semmi, ha kellett volna a pénz, a helyszínen vette volna el, és lehetőleg feketén. Lehet, hogy előbb - utóbb vége lesz a jó világnak, mert ők is közelednek az EU - hoz, és bekeményítenek, de mikor lejártam - 5 - 6 éve - mindig betettem az útlevélbe a szokásos címletű - tradícija - bankjegyet, azt kivette, ha megállított, aztán hajde!, az sem érdekelte volna, ha tachográf korong sincs a kocsiban.
2013. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem!
2013. aug. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!