Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Stop táblánál nem álltam meg...

Stop táblánál nem álltam meg csak lassítottam, utólag várható ilyen esetben büntetés?

Figyelt kérdés

Ma történt hogy egy stoptáblánál nem álltam meg (ugyan lelassítottam gyök2-re, körülnéztem, de tény hogy megállás nem történt).

Elfordultam balra és onnan, kb. 100-200m-re volt a másik oldalon parkolva egy civil kocsi, benne egy rendőr munkaruhában és csúnyán nézett rám, de a kocsiból nem szállt ki, megállnom nem kellett. Megnyugodhatok, vagy később még kaphatok ezügyben "ajándékot"?



2014. jan. 8. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
mindenki naponta csinálja. nem kell aggódni. még csak hallani se hallottam erről.
2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tiszta sor. Csak aggaszt hogy mit csinált az a rendőr ott civil kocsiban a stop tábla felé parkolva, ha nem ellenőrzött. Bár én úgy tudom, hogy ilyen esetben helyszíni bírság van, utólag már nem tudnak mit csinálni nem? Ha fényképet csinálnak az ugye ez esetben sokat nem ér, max ha levideóznak, de ilyenről még nem hallottam (és nem is szeretnék :D )
2014. jan. 8. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is van, amikor nagyon lassan csorgok (3 km/h-val), nem állok meg teljesen, ha tökéletesen belátható az út és nem látok autót. Ez nem direkt van, ha jobban odafigyelek magamra, akkor megállok teljesen. Ha nem látható be tökéletesen, akkor ösztönösen mindig teljesen megállok.

A rendőr ennyi miatt nem biztos akart magának plusz munkát.

2014. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne félj ! Úgy ugrott volna elébed hogy na! Ez biztosan titkos ügynök volt.
2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz büntetés, nyugi!
2014. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy igazad van és utólag nem küldenek ki valami csekket, mert nagyon nem hiányozna 30-50ezer mínusz...
2014. jan. 8. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Hogyan tudná bizonyítani, hogy nem álltál meg? Főleg, ha egyedül volt, legalább két tanú kéne hozzá.
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén, hogy volt e mellette valaki vagy nem abban nem vagyok 100%. Egy biztos volt, mert azzal szemeztem.
2014. jan. 9. 09:12
 9/11 futár 1 válasza:
Ha büntetni akart volna ,utánad megy! Nem lesz abból semmi!
2014. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem állít meg, akkor nincs mitől félned. Én már kaptam ilyenre 6000 helyszínit, pedig mindkét irányba be lehetett látni km-eket, a rendőr meg a diófa lombjai között rejtőzködött... Azóta megállok.
2014. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!