Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy weboldal szerzői...

Ha egy weboldal szerzői jogokat megsértve teljes magazintartalmat tesz közzé, és én azt csak átlinkelem az oldalamra az jogsértésnek bizonyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nem vagyok otthon a jogi kérdésekben, próbáltam neten rákeresni, de internetes jogokra vonatkozó dolgot nem találtam.


Szóval. Adott egy ingyenes amerikai oldal, ahol külföldi magazinokat töltenek fel, teljes tartalommal. (gondolom ez szabályellenes).


És van egy weboldalam ahova ezeket a magazinokat fel szoktam tenni, hogy nálam is át lehessen "lapozni".


Az lenne a kérdésem, hogy, ha pontosan forrást megjelölök, akkor rám vonatkozik-e a jogsértés, vagy csak arra azokra az illetőkre akik lescannelték és feltöltötték az újságokat?


Köszönöm



2014. júl. 25. 15:16
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Igen.
2022. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!