Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik a legszabadabb ország...

Hekren kérdése:

Melyik a legszabadabb ország polgári jogok szempontjából?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy pl: MO-n szúrópróba szerűen simán kipakoltathat és igazoltathat a rendőrség még akkor is ha nem csináltál semmi törvény elleneset vagy gyanúsat.


pl ahol nem kell engedélyt engedélyre halmozni és a halom engedélyre is engedélyt kéri..


Ahol hagyják érvényesülni az embert, hagyják hogy szabadon éljenek..



A kérdés oka:


A barátaimmal szeretnénk létrehozni egy önellátó kommunát, ahol békében és szeretetben élhet mindenki nyugodtan és szabadon mint egy nagy család. Nevezhetjük Hippi kolóniának is. Ez az álmunk. Mindenképpen olyan éghajlatot szeretnénk ahol télen is "jó idő" van. Emellett nem csesztetne minket a drágalátós hatóság, amiért szabadon és békében élünk, és amiért nem vagyunk haszna a társadalomnak...


Ilyen helyet keresünk.


PEACE



2014. aug. 20. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit szívtál és hol lehet be szerezni?
2014. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Valamiféle "szívós" kuckót akartok, ahol kedvetekre lehet leépülni?

-bocs, de nagyon ez ugrott be-

2014. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudok olyan orszagrol, ahol rendor ne ellenorizhetne a szemelyazonossagot. Azt se nagyon ertem, hogy akinek nincs vaj a fejen, annak ezzel mi baja van.
2014. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

engem pl sose csesztetett semmilyen hatóság..


lehet h úgy kéne élni h ne adj rá okot

2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A rendőrséget már rég fel kellett volna oszlatni, tagjait száműzni vagyonuk pedig elkobozni.
2014. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom! Észak-Korea!
2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Az olyanoknak, mint te azt ajánlom, hogy rögvest folyamodjanak pszichológus segítségéhez vagy Észak-Koreába, mint írtam...

Mi a francnak van neked ilyen álmod? Oké, oké, nem mindenki olyan kollektivista, mint én, de akkor is... "PEACE"... tudod hol van az? Sehunn'

2014. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Be is b..na ha még az igazoltatáshoz is "írásos engedély" kellene!
2014. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel Norvégia vagy Svédország az álmom, bár ott a "télen is "jó idő"" feltétel nem igazán teljesül. :)
2014. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16:17: speciel sok helyen még személyi sincs.
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!