Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik a legszabadabb ország...

Hekren kérdése:

Melyik a legszabadabb ország polgári jogok szempontjából?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy pl: MO-n szúrópróba szerűen simán kipakoltathat és igazoltathat a rendőrség még akkor is ha nem csináltál semmi törvény elleneset vagy gyanúsat.


pl ahol nem kell engedélyt engedélyre halmozni és a halom engedélyre is engedélyt kéri..


Ahol hagyják érvényesülni az embert, hagyják hogy szabadon éljenek..



A kérdés oka:


A barátaimmal szeretnénk létrehozni egy önellátó kommunát, ahol békében és szeretetben élhet mindenki nyugodtan és szabadon mint egy nagy család. Nevezhetjük Hippi kolóniának is. Ez az álmunk. Mindenképpen olyan éghajlatot szeretnénk ahol télen is "jó idő" van. Emellett nem csesztetne minket a drágalátós hatóság, amiért szabadon és békében élünk, és amiért nem vagyunk haszna a társadalomnak...


Ilyen helyet keresünk.


PEACE



2014. aug. 20. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Polgárjogokra gondolsz. A polgári jog egy kicsit más.
2014. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Miért milyen álmokat kergessunk? Legyek szuperstar? Vagy hires szinesz? Vagy milliomos? Zabaljak a mekibe dogoljek meg 100 kilosan szivleallasba? Nezzek ejjel nappal budapestet es butitsam az agyam a sok szarral amit az ember nyakaba eroltetnek "kotelezo" cimszoval? Nem akarok a tarsadalom "hasznos birkaja lenni" aki elhiszi amit a tv meg a media diktal. Gyujt mindenfele szarra amira nincs is szuksege meg olyan almokat kerget amivel a media megetette de egyszer rajon hogy jol attlett baszva es akkor fogja a fejet hogy hany evet elbaszott..


Nem szivtam semmit es nem is szoktam miert kell egybol a kabitoszerre gondolni.. Bar mindenki magabol indulni ki.. Egyszeruen csak elegem van a tarsadalom mocskAbol... De mindegy nem ecsetelem mert ugysem ertitek meg.

2014. szept. 6. 10:17
 13/14 Mephisto333 válasza:

Én teljesen értem mire gondol.

Én is feltehettem volna ezt a kérdést. De sajnos itt sem igazán kap választ a kérdésére a kérdező, mert általában mint itt is a válaszolók nagy hányada egyáltalán nem a kérdésre válaszol. Na én egyrészt pont az ilyenek miatt élnék legszívesebben általam lakott szigeten ahol csak az lenne akit én engedek oda.

Manapság nem értem az emberek miért ilyen rosszindulatúak és hülyék???

Régen az iskolában amikor a tanár kérdezte a matek egyenletet, neki is elkezdtétek magyarázni, h miért is nem kéne ezt a hülyeséget tanítana?

Vagy ha egy turista kérdezi, hogy hol van kávézó akkor el kezditek neki ecsetelni, h miért indult el GPS, térkép, tudás nélkül?!

Ha nem tudtok a kérdésre legalább semleges választ adni minek is szóltok hozzá?

És az, ha épp a füvet akar termelni a kérdező akkor is mi van? Csak a legnagyobb birkák ellenzik a Cannabist. Régen én is utáltam azokat akik ilyen szerekkel éltek. Pontosan azért amit mások akkoriban állítottak. Közben azóta évek óta csak olyan cikkeket olvasok, hogy milyen jótékony hatásai vannak és hogy mikor hol legalizálták...

És a másik dolog ami miatt nekem is qrvára elegem ebből a civilizációból, hogy mondjuk a Cannabis az növény és mégis tiltott, illegális? Nem lehetsz öngyilkos. Tehát nem tehetek azt önmagammal amit akarok kvázi a testem másé?! Ha bármilyen pénzforgalmad van az állam tartja a markát. Ha a saját telkeden szeretnél fát kivágni kell az önkormányzat engedélye??! Ha fa ültetése közben sikerül kiásni bármit aminek valamilyen értéke van az az államé. Amit ők kitalálnak az úgy is van. Évtizedek óta szarok az utak, de a sok baleset miatt muszáj lépni:

(Országút 90)

Megoldás táblák kihelyezése.


úthibák,

(60)


Vagyis aki eddig sem értené igazi rabszolgák vagyunk.

2021. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Asszem, van még pár lakatlan sziget a Csendes- vagy az Indiai-óceánon, húzzatok el oda. Bár azok is mind valamilyen állam fennhatósága alatt állnak, úgyhogy bármikor megjelenhet a rendőrség. Ezen felül csak az Antarktisz opció, de ott probléma lenne a téllel. Mindenképpen nehéz ügy.
2021. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!