Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen volt az éjszakai élet...

Milyen volt az éjszakai élet Budapesten 2000,2002 körül? Igaz, hogy majdnem minden szórakozóhelyet maffiák uraltak, ha véletlenül rossz helyre tévedtél be rosszkor akkor egyszercsak pisztolyt fogtak rád stb?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Persze, az utcákon meg tankkal jártak, és minden nap bombák hulltak az égből, és még a boltba járás is élet-halál harc volt.
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Én akkoriban 9 vörös lámpás házat is üzemeltettem, nőket futtattam.

Már már csak 1 maradt, és kénytelen vagyok férfiakat is futtatni.

De, állandóan panaszkodnak.


Mellesleg téged is felvennélek, kérdező.


85 százalékban térítem a bejáráshoz szükséges útiköltségeket , van cafeteria is.

2014. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom, milyen volt az éjszakai élet, de hogy a zenék királyak voltak, az tuti, nagyon szerettem azt a korszakot zenei értelemben!
2014. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget mégis honnan vetted kérdező? Nem tudom, hogy maffiák uralták e a szórakozóhelyeket (bár azt tudom, hogy biztos, hogy nem mindet), de nem fogtak rád fegyvert az annyi szent...
2014. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és szerinted akkor ki ment volna szórakozni?

hm?

2014. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én akkoriban még kicsi voltam, csak olvastam valahol, hogy volt akkor az a népszerű filmtrilógia a Mátrix, és abban mennek be ilyen veszélyes bárokba, ahol mindenki maffia meg lőni kezdenek egymásra stb. és, hogy Budapest akkoriban pont olyan volt, mintha a Mátrixban lennél azokban a veszélyes klubbokban.
2014. szept. 7. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

pesten max pofonosztás volt, ha rosszalkodtál.

elvétve volt egy két gyilkosság, de az már a legeslegeslegvégső esetben csinálta pár elvetemült ember, akiket azóta elkaptak.

2014. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A discokat mindig a maffia üzemelteti, legalábbis a jelentőseket. 2000-2002 környékén a Bank Dance Hall és az E-Klub volt kicsit balhésabb, mint a többi hely, de pisztolyról szó sem volt.
2014. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!