Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet a holokausztró...

Miért nem lehet a holokausztról vitát tartani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, rendezek egy vitát, a vita résztvevői pedig sorshúzással döntik el, hogy ki melyik oldalt képviseli. A vita végén a résztvevők egyik felét mindenképp letartóztatják? De miért amikor nem is tudhatta előre? Meg nem is biztos, hogy egyetért vele.

2014. szept. 17. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az a legfontosabb, hogy egyszer s mindenkorra kiderüljön az igazság.

A baj ott kezdődik, hogy normális társadalmi vitára sem kerülhet sor, mert gyakorlatilag egyetlen vélemény létezik, és virtuálisan halálra van ítélve, aki a holokauszt-dogmáktól eltér. Rengeteg igaztalan mítoszt kevertek a holokauszthoz, ami gúnyt űz a valós tényekből.


lásd: emberszappan, emberbőrből vart lámpaernyő, emberhajból készült filc, emberhajjal tömött párna stb.


Ezek mind koholmányok. A holokauszt önmagában is borzalmas, nem kell hozzá kitalálni szürreális, horrorisztikus elemeket.


Ezektől a sallangoktól kéne megtisztítani az egész történelmi eseményt. Persze társadalmi vita kizárva, mert ha csak az emberszappant, mint megfellebbezhetetlen vallási dogmát valaki kétségbe vonja, már rögtön gonosz náczitrappistának bélyegzik a holokauszt-biznisz inkvizítorai.

2014. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tetro ***** válasza:
53%

19.22

szerintem ezekről lehet is vitatkozni.

ha valaki egy kutatással, tényekkel alátámasztva rendezne egy vitát, hogy már pedig a haláltáborokban nem készült szappan és lámpaernyő sem a holttestekből, akkor ezért hivatalosan biztosan nem lehetne elítélni. biztos vannak akiknek ez sem tetszene persze, de szerintem a gond nem is az ilyen vitákkal szokott lenni.

2014. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

tetro, bizonyos körök úgy intézték, hogy soha, semmilyen körülmények között nem szabad vita tárgyává tenni egyetlen elemét sem a holokauszt-mitológiának.


A szájkosártörvénnyel egyszer s mindenkorra tabuvá (pontosabban fogalmazva egyoldalúvá) tették a téma kutatását is.

2014. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
79%
20: Már hivatalosan is "csak" másfél millió áldozatról beszélnek. Auschwitzban is kicserélték már a táblákat.
2014. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 tetro ***** válasza:
14%

20.10

az remek. ettől nekem nem tűnik a dolog kevésbé borzalmasnak.

2014. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!