Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy diák a mobilján egy...

Ha egy diák a mobilján egy lányról félmeztelen képet tart, az kaphat börtön büntetést?

Figyelt kérdés
Ha egy diák ilyen fotót tart a mobilján egy nőről,kaphat börtönt?Szexuális jellegű képekért?Pl:Olyat ami a wcén készült róla egy táborban,vagy a fürdőben felül nézetből?

2014. szept. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kiskorú vagy az illető nem jelent fel akkor nem.
2014. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Diákból gondolom, hogy kiskorúról van szó, ami pedofília, amiért nagyon megütheted a bokád. Ha nagykorú, akkor is simán feljelenthet, még akkor is, ha nem meztelen a képen, te meg büntetlen előélet esetén kapsz egy kis felfüggesztettet, meg ugye a teljes perköltség, sértett fél ügyvédi díja, kártérítés.


No meg az ilyen embereket alapból rühellem, megvetem.

2014. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én csináltama fényképet,hanem rólam csinálták de mindegy.Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 22. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezt előre közöld, ne utána szavazgass le, mert nem tudtam kitalálni. Egyébként a véleményem ugyanaz.
2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem az én hibám,hogy nem értitek a kérdést,és már rögtön vádaskodtok.
2014. szept. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!