Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy nő ismerösömnek házasságon...

Egy nő ismerösömnek házasságon kivüli viszonyából született egy gyermek. A nő tövábbra is együttmaradt férjével és nevelik közös és a viszonyból született gyermeket. A viszonyban résztvevő (apa) elperelheti e az anyától a gyermeket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 07:53
1 2 3
 11/28 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

"A ferj tudja, hogy a gyerek nem az ove, ettol fuggetlenul neveli es nem akar pert inditani."


Tudod, mi számít a jog előtti kijelentésnek? Nem, csak a szádat (kezedet) jártatod..... :-)


"Tehat marhara mindegy, hogy mit irtal,"

Egyrészt ebből is látszik, hogy még mindig nem érted, de nem baj...

Másrészt NEM NEKED írtam, hanem a kérdésre igyekezetem választ adni. Hogy ezt te hasznosnak találod, vagy nem, az engem marhára nem érdekel.

Sorry......

2014. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%

Okoska!

Tudd mi az az apasagi velelem? Nyilvan nem. Nezz utana. Annyit segitek, hogy a ferjnek SEMMIT nem kell kijelentenie senkinek.

2014. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

10 *Akkor javaslom neked is az ertelmezo olvasast a kerdesnel.


Én is ezt javaslom a 9-esnek, de csak hajtja a magáét.


Én azt nem értem, hogy egy ember miért akarja ennyire egy másik ember(biólógiai apa) bukását, meghurcolását, és miért úszitja cirkuszra? mikor eleve én is és a 10-es is teljesen egyértelműen megirtuk, hogy esélytelen így a másik fél(biólógiai apa).

Miért jó egy vadidegen embernek(úszitó fél) ez? miért jó orvnak és aljasnak lenni féltékenységből? és anyagi érdekből?


Basszus ha szeretsz egy faszit, sosem akarod annak a bukását, sem az exel kapcsolatban, sem semmivel kapcsolatban.Hanem mindig arra törekedsz, hogy emelkedjen, boldog és kiegyensúlyozott legyen a másik.


Ennyit sosem ér a pénz. Tudod kedves? Még akkor sem ha momentán milliókról is van szó.

Hiszen ugyan ezt a gyerek anyja simán jogilag megtehetné egy mozdulattal, ha nyilvánosságra hozná azt amit tud. De ő nem teszi, pont azért mert valaha számított neki az az ember.


Az meg nem szemétség ha valaki védi a gyermekét, pont olyan embertől mint te is vagy, főleg akkor ha tisztában van azzal, hogy a biológiai apuka egy nagyon befolyásolható ember.

2014. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Shai-Hulud ***** válasza:

És??? Írtam én olyat, hogy bárkinek KELL???

Az "amennyiben" szó szinonimája a "HA" szócska, remélem ezzel segítettem.

A továbbiakban viszont nagyon nem akarok rögeszmecserét folytatni veled.

Na pá.

2014. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

*Az meg nem szemétség ha valaki védi a gyermekét, pont olyan embertől mint te is vagy, főleg akkor ha tisztában van azzal, hogy a biológiai apuka egy nagyon befolyásolható ember.


És nem teszi ki egy ilyen nőnek nem nevezhető förtelemnek a lehetőséget, hogy az eddig normális, békés, tisztalelkű gyerekhez bármilyen közöd legyen, és még a lehetőségét is kizárja, hogy esélyed legyen tönkrevágni a pénzéhséged és a gyűlöleted miatt!!!!!!!!!!!!!

2014. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%

Bizony pápá, neked. Húzd is el gyorsan a csikot, mert 100x erősebb és emberibb és okosabb a gyerek anyja nálad és már egymilliószor bebizonyosodott, hogy a nyomába nem érsz.És minden galád cselekedeted hamvába tünik el, mert egyetlen egyet nem tudsz kivitelezni.


Úgy hogy én a helyedben baromira meghúznám magam, mert ha sokat ugrálsz, akkor igény lesz tartva arra a pénzre, amit most te jogtalanul magadénak tartasz.

2014. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Shai-Hulud ***** válasza:

"igény lesz tartva arra a pénzre, amit most te jogtalanul magadénak tartasz."


Azért érdekes lenne tudni, hogy kinek hiszel engem, illetve ki az a szerencsétlen, akin miattam pénzt követelsz...

2014. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
De ki az a hülye papus aki eltűri, hogy anya megcsalja utána meg más gyerekét még eltartja, dolgozik érte. Van ilyen hülye a világban?
2014. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nos, utolso, kepzeld el azt a helyzetet, hogy a ferj meddo, viszont szeretnenek gyereket. Orokbefogadni nem akarnak, lombikra nincs penz. Maris ertheto, ugye?
2014. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

Nem nem érthető. Valakit spermadonornak használni nem nem érthető egyáltalán aljasság. Van ennek is becsületes meg aljas módja ez pedig utóbbi.


Másrészt itteni kérdésében van közös gyerek is tehát ez itt sem igaz. Bár ezek után az első is lehet kakukkfióka.

2014. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!