Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az ismerősö...

Hogyan segíthetnék az ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Az ismerősömet tegnap elzavarta az élettársa, sajnos nin s hová mennie. Egész éjjel az utcán volt. Mi hozzánk jöhetne de nincs külön szoba ahol aludhatna, így csak a garázsban lenne neki hely. Mi is szegények vagyunk ezért pénzzel nem tudunk neki segíteni. Mit tehetnénk még?
2013. júl. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg neki a garázshasználatot,fürdő, konyha amíg nem rendeződik a dolga, gondolom a tél beálltáig talál valami albérletet. Azzal tudsz neki segíteni,hogy oda beengeded és később nem hánytorgatod fel neki, hogy segítettél neki. Aztán majd kialakul. Ha ambiciózus ember akkor gyorsan fog találni valamit.
2013. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy a garázs csak egy összetákolt valami szóval nem valami szuper. Télen ott megfagy.
2013. júl. 29. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem télire talál magának lakást. Ha neki megfelel pár hétre akkor engedd be. Többet tud spórolni az albérletre. Esetleg szobát béreljen az nem olyan drága.
2013. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már az is elég jelentős segítség,ha befogadod őszig vagy télig,a hideg beköszöntéig.Étkezési,fürdési lehetőséget gondolom tudsz számára biztosítani,így a garázsban ellehet,míg talál valami egyéb lehetőséget.Ennél több és jobb segítség szerintem nem igazán létezik egy ilyen helyzetben.Nagylelkű gesztusnak tartom ezt tőled.
2013. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú az ismerősőd? Én eltudnám egyébként intzni hogy van a nagymamámnak egy lakása ő egyedül él és ottt ingyen, de csak akkor ha nagyon megbízható az ismerősőd.
2013. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A garázsotok még mindig jobb lehet mint az utcán aludni. És biztos szorosabb lenne a kapcsolatotok ha megtennéd neki ezt a szívességet.
2013. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajléktalan szállón nem csak éjjeli menedékhely van, hanem van olyan, hogy (gondolom dolgozik) egy bizonyos havi minimális összegért, hogy kap reggelit, ebédet, vacsorát, van ágya, szekrénye, fürödhet stb....segítenek neki mindenben.

Én már jártam ilyen helyen, és elég barátságos volt. 4-en voltak egy szobában, volt aki nyugdíjas bácsi volt, a másik fiatal srác, dolgozott valahol, a harmadik meg pont egy ilyen eset, hogy családi problémák miatt el kellett otthonról jönnie.

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!