Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen alapon tehetek feljelen...

Milyen alapon tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Van egy munkahelyi kollegám akit évek óta ismerek de most jött ahhoz a céghez dolgozni ahol én is vagyok. Volt közöttünk nézeteltérés 2 éve így már nem köszönünk egymásnak a face-en is töröltem. Egy jelenlegi kollegámtól tudom, hogy a hátam mögött kibeszél engem és rossz híremet kelti a cégnél. Konkrétumokat nem árult el de már többen töröltek és nem állnak velem szóba. Senki nem nyilatkozik csak köszön és ennyi mert féltik az állásukat, nem akarnak konfliktust. Nem tudom milyen modja van annak, hogy rendőrséghez fordulhatok-e (kell e ehhez konkrét bizonyíték, hogy a hírnevemet alázza)
2014. nov. 11. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta tilos nègyszemközt elmondani a vèlemènyed egy emberről a másiknak? Jóhogy a beszèlgetèsèrt nem akarod feljelenteni...
2014. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a beszélgetéséért, hamem más pasik ellenem hangolása miatt
2014. nov. 11. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
HA nem adsz rá okod, akkor nem egy nevenincs, most lépett be a céghez fickó alapján fognak megítélni, hanem az alapján, hogy hogyan dolgoztál mostanáig, mennyire tűntél megbízhatónak, stb.
2014. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak a sok hülye meg felül neki én meg ok nélkül érzem magam szarul mert mindenki mögöttem dumál, és a legszebb, hogy mindezt egy másik kollega mondja el , hog yőt is oltogatja. Pontot kellene tennem a végére de nem tudom hogyan mert szsóba sem áll velem tehát esélyem sincs beszélni a szarkavaróval
2014. nov. 11. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt inkább politika/törvényekhez tedd mert itt nem kapsz rá választ
2014. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ez inkább pszichológiai és szociológiai kérdés


elsősorban először is figyelmen kívül kellene hagyni a rosszakarókat, azokat akik pletykálnak és akik rosszat akarnak


az olyan emberek, akik felülnek bizonyos pletykálnak és emiatt nem is állnak már veled szóba, törölnek arról a bizonyos közösségi oldalról, olyan emberek is...

szerintem örülj neki, hogy az olyanoktól ilyen könnyen megszabadulsz - te szeretnél olyan embereket a közeledben akik teljesen ingatagok és nincs saját álláspontjuk, esetleg identitásuk hogy kiálljanak magukért és azt mondják valamiről hogy ők ezt nem hiszik el és ezzel ne traktálják őket?! én személy szerint nem. nekem nincs szükségem gyenge emberekre, de ez a te döntésed.


arra kell koncentrálni, hogy ki az aki régebben és most is melletted van, esetleg kiáll melletted vagy sem és ha alig vagy nem tudsz ilyet mondani, akkor át kellene gondolnod, hogy mégis milyen emberekkel barátkoztál


csináld a dolgod, dolgozz és végezd a legjobb megítélésed szerint a munkád; ne figyelj oda másokra

2014. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!