Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kereskedelmi tv csatornákon...

Kizcar kérdése:

A kereskedelmi tv csatornákon futó pénzenergia, tízmilliószoros energia, átoklevétel és a hasonló baromságokat, tehát az emberek nyilvános átverését, naivságuknak kihasználását a törvény hogyhogy nem bünteti?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni, hogy ezek hogyan lehetnek szabadon műsoron büntetlenül. Nyilvánvaló, hogy hazudnak az embereknek.

Ennyi erővel az uzsora is lehetne legális.



2014. nov. 14. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azert leteznek ezek a musorok, mert van kereset rajuk-ertelmes ember nem fogja Tisztanlatorozsakvarcko Katikat felhivni, mer' rontas Van rajta amit lê kell venni- szoval annak a hibaja es felelossege, aki keptelen gondolkodni es ilyenre cse.szi el a penzet!
2014. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Pedig én úgy tudtam, hogy a kor bölcsességgel jár."


Nézd, anyósom 81 éves, munkásasszony volt egész aktív korában, valóban nem egy atomfizikusi elme. Az ő élete a konyha, unoka, csörögefánk körül zajlik. De hasonló idős néniből van egy rakás ebben az országban, szerintem nem egyedüli jelenség. Nekik azok a dolgok, ami nekünk - már nekem sem minden az (39) - természetesek, internet, okostelefon, a fantasztikum kategóriája. Csak szédelegnek ebben a modern világban. Erre jön egy figura, a TV - ben ül, hókusz - pókusz és elmagyarázza, csak ide - oda telefonálj, és garantáltan nyersz 10 milliót. Persze ha nem, te vagy a hibás, miért nem olvastad el a 147 oldalas apró betűs tájékoztatót, miért nem tájékozódtál jogilag előzőleg.


Nekem mindegy, őt már eligazítottuk, nem fog többet telefonálni, csak érdekes ebben az országban, ha valaki becsületes munkából jól él, akkor jön: "miből telik ennek erre?". Ha meg nyilvánvalóan csaló: "hát nem kötelező nézni!:

2014. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csalás, hanem inkább piramisjáték csak egy szintes. A semmiből csinálnak pénzt, már nem is erőlködnek a magyarázattal.
2014. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól írta az egyik válaszoló, az a baj hogy igény van rá. Ha betiltanák őket keletkezne egy űr amit majd betöltenének más kuruzslók.
2014. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!