Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi lépést tehetek az...

Milyen jogi lépést tehetek az orvosom ellen?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom közölte velem, hogy a bal petefészkemre vissza tért az egy évvel ezelőtt eltávolított ciszta, újra meg kell operálni. Ebbe bele is mentem volna, hiszen ha kell akkor kell, az egészség az első. Csak párom anyukája kérte, hogy menjek el az ő orvosához is, a műtét előtt. Kiderült, hogy egy apróbb fertőzésen kívül, amit egyszerű gyógyszeres kúrával ki lehet küszöbölni semmi bajom. Amikor vissza mentem az orvosomhoz, hogy számon kérje, csak hebegett-habogott összevissza. Hogy az ultrahang így, az ultrahang úgy. Ha nem megyek el egy másik dokihoz összeszabdalt volna. Ebben a helyzetben tehetek bármit is, hogy mással ez ne történjen meg?
2014. nov. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire ne reagáld túl!

Az orvosok is emberek, tévedhetnek. Az pl. meg se fordult a fejedbe, hogy a másik doki könnyelmű?

Műtét előtt úgyis megvizsgáltak volna jópárszor.


Én mondjuk a helyedbe elmennék egy magánpraxist vezető nőgyógyászhoz, egy harmadikhoz. Biztos ami biztos.

2014. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt tudom mondani, mint az első
2014. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárhogy is, először szerintem célszerűbb lenne a gyógyszeres kezelést választani.
2014. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

UH-n keresztül nehéz megkülönböztetni egy cisztát egy fertőzéstől. Honnan tudod hogy nem anyukád nőgyógyásza az aki nem tévedett? Van olyan kórházi készülék amin a mellbimbót is daganatnak nézik és felülvizsgálatra küldik a legtöbb embert.

Műtét előtt meg amúgyis van egy vizsgálat.

Jogi lépést meg milyen alapon akarsz? Jogi szempontból nem tudod megtámadni, mivel semmit sem tett.

2014. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ma volt a TV-ében, hogy megműtötték egy nő jobb térdét, csak a gond az volt, hogy a balt kellett volna. . röhej Korház meg azt nyilatkozta, hogy nem baj mert azzal is gond volt (szerintük)
2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!