Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megyek egy szórakozóhelyre,...

Ha megyek egy szórakozóhelyre, milyen jogszabály tiltsa meg azt, hogy én xy tárgyat azaz mondjuk 2 bontatlan üveg sört bevigyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy semmi nem tiltja, viszont azt sem tiltja semmi, hogy ne engedjen be a magán területére.
2014. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Analfabéták jobb ha nem isznak. Nem tiltsa, hanem tiltja kisfiam. Nem bántja a szemed? A ház szabálya tiltja. Nem a törvénykönyv.
2014. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
71%
A vendéglős, a belépőjegyekből, és a fogyasztáson keletkező haszonból fizeti a diszkóst, a pincéreket, a személyzet többi tagját. Ha megengedné, hogy mindenki ételt italt vigyen be, akkor neki miből van pénze?
2014. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
A szekus megmondja,hol a helyed.Vagy ki an írva.
2014. nov. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Jogszabály nem, csak a házirend. A házirendet pedig attól a pillanatól kezdve elfogadod ahogy belépsz az ajtón.


Ha nem akarod elfogadni mert valamelyik pont nem tetszik akkor nem kell belépni.

2014. nov. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa lenne ha egy szórakozóhelyre vinne az ember magával kenyeret, kolbászt, pálinkát, sört és azt elfogyasztaná. Majd távozna.
2014. nov. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen pronyó van aki viszi magával a dobozos sört szórakozóhelyekre, nekem leégne a pofámról a bőr.
2014. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak azért vinnék magammal saját portékát, mert tudni akarom, hogy miből van.

Amúgy van aki visz magával pálinkát meg a többit...

2014. nov. 21. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja hagyjad már... Ha te kéred ki magadnak a piát és figyelsz rá akkor nem lesz semmi bajod. Nyilván a gonosz pultosok diszkódrogot tesznek a csapolt ászokba...


Ismeretlenektől nyilván nem kell elfogadni piát meg lerakni sem kell az asztalra és ott hagyni fél órára, de ez nem magyarázat arra hogy doboz söröket csempészel be valahova. Ha ennyire nem tudsz ellazulni akkor ne járj el, sörözz otthon.

2014. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!