Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az a büntetés, amire...

Mi az a büntetés, amire számíthatunk, és mi az a büntetés, amit MAXIMUM kaphatunk?

Figyelt kérdés

Az lenne a szituáció, hogy kb 2hete egy haverommal egy baráti összejövetelben/házibuliban elköltöttük minden pénzüket. Amikor már kezdett oszlani a társaság, mi is elindultunk hazafelé gyalog. Nagyon fáztunk és bementünk egy xy nevű hipermárketbe, és ott haverom kibontott egy 230Ft-os popcornt, én meg voltam oly merész, hogy beleettem. Kifele menet a biztonságiak behívtak a kihallgató szobába, ahol bevalltuk, hogy mi bontottuk ki. Kihívták a rendőrséget, velük is beszélgettünk. Személyi igazolvány nem volt nálunk, és a popcornt se tudtuk kifizetni (mivel előtte minden pénzünket elköltöttük ugyebár. ). Bilincsbevert kézzel bevittek a rendőrségre, ahol jegyzőkönyvet írtak, stbstb. Tegnap érkezett a levél, hogy kihallgatásra kell mennünk (lesz ott gyámhatóság, meg mindenről kihallgatnak minket, azaz itthoni helyzet, anyagi helyzetek, ilyesmi). (kérek mindnekit, hogy a kérdésre válaszoljon, és ne kezdjen el dobálózni mindenféle jelzőkkel, főleg ne a fajtánkra vonatkozóakat, mivel MAGYARok vagyunk. )

én idén 17/F haverom idén 15/F


2010. jan. 30. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rád! A helyedben bemennék és eldobnék egy-két molotov koktélt. A multiért nem kár. Többet lop ő tőled, mint 230 Ft.
2010. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek: lopásnak minősül sajnos....-.-

utolsónak: Köszönöm! :DDDDDDDDDDDD

2010. jan. 31. 11:47
 13/13 anonim ***** válasza:

nem lesz semmisem

elmondo, hogy nagyon sajnálod, nem volt éppen náálatok pénz, és nagyon éhesek voltatok

azt sem nagyon vágom, miért kellett bilincsben előállítani titeket

főleg egy 15 évest


mit mondott a rendőrség?

2010. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!