Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fiam felfüggesztett ítélete...

Curtis69 kérdése:

Fiam felfüggesztett ítélete alatt nem járt el a pártfogójához. Most a pártfogó kérelmezte, hogy emiatt a felfüggesztettjét tegyék letöltendővé! Nem követett el SEMMIT! "Csak"a pártfogónál nem jelent meg rendszeresen. Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy megy a böribe.
2014. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elcseszte, hogy nem foglalkozott a pártfogóval.
2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem kellett volna csinálni semmit, csinált, amikor csinálni kellett volna, nem csinált.Elég sok ajtó nyitva volt előtte, ami nem a börtönbe vezetett, mégis mindig azt választotta, ami oda viszi. Kitartást!
2014. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem követett el SEMMIT!"


De, nem tartotta be a felfüggesztés feltételét. Arra számíthattok, amire a javaslat szól, a felfüggesztett letöltendőre változhat.

2014. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Elkövetett valamit. Nem teljesítette az ítéletben leírtakat.
2014. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt (hogy sajnos vagy sem abba ne menjunk bele) nincs 'csak'.

Ha mar kap az ember egy felfuggesztettet, akkor nagyon komolyan kell venni annak a felteteleit. Ha tovabbra se tiszteli az eloirasokat, nem koveti a birosagi utasitast, akkor nincs min meglepodni.

2014. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tomala ***** válasza:
100%

De, elkövetett valamit, azt, amiért elítélték. Valamit, amit a törvény letöltendő szabadságvesztéssel büntet. De a bíróság rendes volt, és tett egy engedményt: ha betart bizonyos feltételeket, pl. eljár rendesen a pártfogóhoz, akkor mégsem kell bemennie.

Nem tartotta be. Ennyi.

Akkor most mi a gond?

2014. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel.

A felfüggesztett feltétele, hogy járjon el a pártfogójához.

Ha olyan hülye, hogy ezt nem fogta fel, vagy annyira belet...ojok hozzáállása van, hogy nem érdekli, akkor viselje a következményeket.

Akkor kellett volna örülni mint majom a farkának amikor csak felfüggesztettet kapott és nem kellett egyből bevonulnia.

2014. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Doyen ***** válasza:
45%

Eleve sok mindent megmagyaráz, ha jelen helyzetben a kérdezőnek, mint kedves szülőnek, nem az a véleménye, hogy "Fiam, te idióta, nem volt elég, hogy bűncselekményt követtél el, még a felfüggesztettedet is elcseszed", hanem az, hogy szegény gyerek, nem tehet róla, ő csak nem jelent meg rendszeresen.

Hát ki ez a bíró, hogy megszabja ennek a remek fiatalembernek, hogy pártfogóhoz járjon?

Csak halkan mondom, hallottam már olyan szülőről, aki könnyek között kergette a bírót a folyosón, hogy kezet csókolhasson neki, amiért csak felfüggesztettet szabott ki a gyerekének. Kérdezőék meg - úgy látszik - nem értékelték kellően ezt a gesztust.

2014. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Kedves"Doyen !

1., A "csak"-ot nem véletlen írtam macskakörömmel !

2., Sokan sok félét hallanak. Nyilván volt/van olyan is , akit ártatlanul ültettek le , míg más valakik többes gyerek gyilkosságot is megúszhatnak felfüggesztettel..Szóval ebbe a részébe nem mennék bele! Minden esetre fogalmad sincs mi történt..! Mert,ha vègig ülted volna velem a tárgyalásokat , akkor még neked is elkerekedett volna a szemed!

(Sem testi sértés,sem rablàs nem történt..! Egy tipikus tinédzser diákcsíny volt, amiben megijesztettek egy fiút ,aki (és ez volt a PECH!) gyengébb idegzetű volt.Nem , nem roppant össze. A történés ennek a közelében sem volt !) Ezért ő másfél évet előzetesben volt .(!) Véresre verte mindenét,hogy így edze magát a benti támadásoktól..elkapott egy fertőzést ,amivel félrekezelték...kiskorúként sétán gyilkosok közé tették (ahol eltört az arc csontja....is.) Szóval nem sorolnám. Ennyi talán elég,hogy betudd a dolgot "igazságosnak.."

3., Ha felettem ítélkezel, kérlek kérdezz meg egy több gyerekes családot az ismeretségedben : Vajon minden gyermekük olyan lett-e, ahogyan nevelték ? Azt gondolom : meglepődnél..!

4., Az Anyja vagyok. (S voltam mellette mindenben.)

5., Igen : én is azt gondolom,hogy ebből letöltendő lesz..

és rettegek...mert utána már nem lesz normális ember.

Tudod ?..

(& kiváncsi lennék, hogy a férfiak zöme milyen gyerek-diák csínyeket mesélne az életéből...lehet ez is meglepne téged,hogy mi mindent.. )

DE : nem együttèrzést kértem. "Csak" jogi tanácsot..

Hátha valaki TUDJA is a jogot / nem csak gondolja.

2014. dec. 9. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!