Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Albérletben élek, ezért nem...

Albérletben élek, ezért nem tudtam egy bírósági idézésről, elővezettek, és ki is akarják fizettetni velem?

Figyelt kérdés

Valahogy megtaláltak és bevittek a tárgyalásra. Most kaptam egy 20 ezres csekket az elővezetés miatt.


azt írják, ha nem fizetem be, végrehajtó által lesz behajtva. de amúgy nincs vagyonom. diákhitelből élek.


Tüzelőt sem tudtam még venni, ráadásul amikor én tettem feljelentést, a rendőrség nem foglalkozott az ügyemmel, nekem a bkv-val szemben van most ügyem, és annyira komolyan veszik mintha embert öltem volna. Ez miért van?


És miből fizessek mégis?


2014. dec. 10. 12:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt az 50-100 éves rossz rendszert ma, 2014-ben is alkalmazni?
2014. dec. 10. 12:49
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért is rossz a rendszer? Ha nem tudsz megjelenni egy idézésen, akkor szólni kell az illetékesnek.


Amúgy ha jól sejtem bliccelésről van szó. Legalább megtanulod hogy jegyet kell venni hogy utazhass, a bkv nem karitatív szervezet.

2014. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz fizetni vagy közmunka, vagy leülöd. Arra meg kitérhetnél, hogy milyen 50-100 éves rendszerről beszélsz...
2014. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bocs, de hitelből élek így is, hogy ne legyek csöves, vagy mégjobb, ne angliában mosogassak.... érted?


Inkasszió elképzelhető akkor is, ha nincs jövedelmem csak az ösztöndíj, diákhitel?

2014. dec. 10. 12:55
 5/16 A kérdező kommentje:
a bkv meg eus pénzekből dagad, a követeléseik egyáltalán nem jogosak.
2014. dec. 10. 12:55
 6/16 A kérdező kommentje:
majd akor lesznek azok, ha a fizetésekhez aránylanak az áraik. amúgy meg még csak nem is blicceltem, elestem a buszon, kitört az ablak és bevarrtak garázdaságért.!
2014. dec. 10. 12:56
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Inkasszót csak fizetésből vonhatnak. Mondom, vagy végrehajtják (ha kell az egész albérleteted az utolsó papírpohárig elviszik, kivéve 1-2 törvényben meghatározott alap felszerelést, ennek majd utánanézel szépen), vagy közmunka, vagy leülöd. Persze mindennek díja van, szépen emelkedni fog perköltséggel simán százezrek is lesznek. Ugye mennyivel jobb lett volna kifizetni azt a havi 3450t?
2014. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 6/7 Időpont ma 12:56


Egyrészt még nem varrtak be sehova. Másrészt a bíróságon bizonyíthattad volna ártatlanságodat, azért van.

2014. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem normális dolog. ez megintcsak arról szól, hogy a kisemberről lehúzzák a bőrt.

A nagyok, maffiózók meg lopnak, csalnak, sikkasztanak és röhögve megússzák.

2014. dec. 10. 13:05
 10/16 A kérdező kommentje:
Albérletbe nem jöhet végrehajtó, főleg ha nem is hivatalos, és az sem tisztázott, hogy mi kinek a cucca. A jogok engem is védenek!!!!
2014. dec. 10. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!