Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Albérletben élek, ezért nem...

Albérletben élek, ezért nem tudtam egy bírósági idézésről, elővezettek, és ki is akarják fizettetni velem?

Figyelt kérdés

Valahogy megtaláltak és bevittek a tárgyalásra. Most kaptam egy 20 ezres csekket az elővezetés miatt.


azt írják, ha nem fizetem be, végrehajtó által lesz behajtva. de amúgy nincs vagyonom. diákhitelből élek.


Tüzelőt sem tudtam még venni, ráadásul amikor én tettem feljelentést, a rendőrség nem foglalkozott az ügyemmel, nekem a bkv-val szemben van most ügyem, és annyira komolyan veszik mintha embert öltem volna. Ez miért van?


És miből fizessek mégis?


2014. dec. 10. 12:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az ártatlanságom nem bizonyított, de vélelmezhető, mert ellenem tanú terhelő vallomást nem tett és én sem vallottam magam ellen.


De a tárgyalást elnapolták.

2014. dec. 10. 13:06
 12/16 anonim ***** válasza:

"Inkasszót csak fizetésből vonhatnak"


Most veszett el minden hitem a magyarokban.

Menjetek, vegyetek fel devizahitelt, most óccsó!

2014. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12/12 Időpont ma 15:04


A diákhitel összege kérdezőnk esetében alacsonyabb, mint a jelenlegi öregségi nyugdíjminimum. Nem tudom azóta változott-e, de eddig csak az öregségi nyugdíjminimum feletti részből vonhattak, abból sem a teljes összeget hanem a felét (vagy harmadát-t?).


Szóval miért is vesztetted el a hited Feribátyám?

2014. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az inkasszónak nincs köze a fizetésedhez.

Ilyenkor az történik, hogy a végrehajtó leemeli a pénzt a neveden levő bankszámláról, mindegy, hogy az mikor és hogyan került oda. Volt... NINCS!

Az öregségi nyugdíjminimum miatt pedig főhősünk mehet a sóhivatalba panaszt tenni.

2014. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A diákhitel maximum összege 250 ezer forint. Ebből max fél évig lehet megélni, és akkor még nincs benne az albérlet.

És hiába sírsz hogy mások is követnek el bűnt, ez téged nem mentesít. Ez kb olyan hogy ha levágom a lábad akkor azzal védekezem hogy a politikusok meg sikkasztanak.

2014. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elestél és kitört az ablak? Azokat az ablakokat téglával is nehéz bedobni, nem hogy csak a testeddel... Azért kell hozzá ablaktörő kalapács, és az is csak egyes ablakokat tud beütni! Ezt nem eszi meg senki.


Ha garázdaságért állítottak elő, akkor talán olyan címet kellett volna megadni a rendőrségen levelezési címnek, ahol fellelhető vagy, és akkor nem állítanak elő, mert megkapod a levelet!


Készülj fel arra, hogy baromi sok pénzt fogsz bukni egy ilyen tárgyalássorozaton.

2014. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!