Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen letöltés megengedett...

Ilyen letöltés megengedett Németországban? Info.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hallottam, hogy ha itt kint torrentezik az ember, akkor súlyos büntetést kap! Azt szeretném kérdezni, hogy akkor is van valami büntetés, hogyha nincs semmi torrent program fent a gépemen, csak az egyik játékoldalról(world of warcraft) van egy program amin keresztül letölti a játékot és tudok rajta játszani. Ez is számít valami "csalásnak"? Köszönöm előre is.

2014. dec. 12. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Értem, és hogyha a fájlt nem töltöttem le teljesen és azonnal töröltem, akkor is biztosan megfognak büntetni? Vagy mindenkit aki csak pár MB-os fájlt így letölt 100%, hogy megbüntetnek?"


Biztos csak a halál, de a veszély fennáll! Amennyire értem, te jogvédett anyagot nem töltöttél le, csak vmi programot, ami jogvédett anyagot töltött volna le vmilyen módon. Szóval ez nem gáz. Amúgy ahhoz amit az utolsó írt (gondolom No.-ból), annyit tennék hozzá, hogy igaz, hogy nem kapnak el közel sem mindenkit, de akit igen, annak van úgy hogy többezer eurós Abmahnungot küldenek, mert általában az illető nemcsak egy jogilag védett anyagot sértett meg. Plusz alá kell írnod egy nyilatkozatot, amiben kötelezed magad arra, hogy a jövőben ha mégegyszer előfordul, akkor még magasabb bírságot fizetsz. Szóval lehet, hogy nem nagy a rizikó, de ha egyszer megfognak, akkor az általában rendesen pénzbe kerül.

2014. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!