Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy gyerekkel ne lehessen külföldre költözni?

Figyelt kérdés

Ha egy család ki akar költözni külföldre, de van a családban 16 év alatti személy, akkor a gyereket örökbe kell adni Magyarországon maradó rokonoknak vagy állami gondozásba.


Ha egy magyar pár külföldön szül egy gyereket, kötelesek a gyereket Magyarországon bejelenteni, majd vagy hazajönni vele, vagy magyar rokonokhoz leadni, vagy magyar árvaházba leadni. Ha ez nem történik meg, az egész családtól megvonják a magyar állampolgárságot és persona non grata számüzetett státuszt kapnak Magyarországon.



2015. jan. 4. 17:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

Ezt biztos nem támogatnám.

Viszont, hogy megvonják a magyar állampolgárságod és "persona non grata" státuszt kapj az már támogatom!

2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%

Bár nem tőlem kértétek, de itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__644..


Itt meg egy másik (?) észbontó kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__644..


És akkor még ott volt a napokban a "foglaljuk el Amerikát", "foglaljuk el Oroszországot", "legyen repülőgép-anyahajó a Balatonon", "hogyan lehetne Horvátországot hozzánk csatolni" stb. kérdésözön...

Ilyen szempontból még jó, hogy holnaptól már nem vagyok szabin, ez a pár napos "kiruccanás" ebbe a kategóriába többet kivett belőlem, mint gondoltam volna... :D

2015. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%

"Viszont, hogy megvonják a magyar állampolgárságod és "persona non grata" státuszt kapj az már támogatom!"

Az állampolgárság megvonását még megértem, de a száműzetés már túlzás. Te sem vagy sokkal értelmesebb.

2015. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, elírtam. Fáradt vagyok már, főleg az ilyen kérdésektől.
2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
4%
Nem rossz, nem rossz kérdező, de szerintem gyenge. A külföldi magyarokat nyílvánosan tarkón kell lőni a Duna partján, gyerekeik nyakát pedig eltaposni.
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok linkelni, de az ilyen kérdéseket is valószínűleg mind ő írta ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__621..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__638..


Ezeket úgy találom meg, hogy a keresőbe ilyeket írok be, hogy "ételek" meg "jó minőség".

Igazából csak a kérdezőnek van meg a Saját kérdéseid-nél a teljes lista. :DD

2015. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#23, csak megpróbáltam az ő stílusában válaszolni, hátha úgy érti, mert nem tűnik úgy, hogy túl értelmes az illető! :D
2015. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
21%

A fogadó államnak kéne kifizetnie a bevándorlók után azt a kárt, amit a kivándorló okoz, ha elmegy innen, de nyilván nem fizet értük. Pont ellenkezőleg, azt mondja, hogy teher nekik a bevándorlás, pedig nem.


Nálunk a környéken van 3 ex.román család és virulnak és gyarapodnak és építkeznek és igen hasznos embereknek tűnnek. Gondolom, - Romániából, ahonnan eljöttek, egy óriási űrt hagytak maguk után.

2015. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
32%
na akkor már biztos,hogy lépek innen,mármint az országból a végén belőlle is miniszter elnök lesz...
2015. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Azt viszont támogatnám, hogy az ilyen idiótákat, mint te, kicsit agyabugyáljanak el. Hátha akkor észhez térnél. Bár lehet, hogy ez nálad reménytelen...
2015. jan. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!