Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az olyan latin-amerikai...

Az olyan latin-amerikai országokba, ahova turistaként vízum nélkül is beutazhatunk, és nagykövetség sincs nálunk, tulképpen nyom nélkül eltűnhet az ember?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl fogom magam, kimegyek Panamába, a turistáknak nem is feltétlenül pecsételnek az útlevélbe, azaz nyoma semmi, + ha nem is innen megyek, hanem mondjuk Madridból (azaz odáig meg végképp nincs nyoma az utamnak, hiszen Unió), akkor lenyomozhatatlan az ember?


Tök nyugodtan el tud tűnni hónapokra és a jó isten nem deríti ki utána, hogy ott volt? Vagy más országbeli nagykövetségeken keresztül esetleg lenyomozható valahogy, ha nagyon akarják?


2015. jan. 20. 20:57
 1/2 szukits123 válasza:
Felszálsz a gépre ,ha neten vetted a jegyet szeméyli igazolvány hasonlok+arcfelismerö kamerák ,leszálsz ellenörzik ki checkolásnál ujra szóval itt is és ott is tudni fogják hogy Panamában leszáltál.
2015. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mit értesz az alatt hogy itt is ott is?

hogy mindkét helyen pecsételnek az útlevélbe? vagy mi más? ezt az arcfelismerős dolgot nem értem, hát oké, ha keresnek vkit, na de gondolom nem őrzik meg évekig, ha nem történik semmi, csak hogy tudják, ki járt arra ... nem? Vagy nem értem na. főleg h vízum se kell sok országba, tényleg az ember felül és ha repjegy meg útlevél rendben, akkor még az is lehet h pecsét se lesz csak simán bemegy és kijön... nem? (csak mert egyre inkább hallom h szeretik hanyagolni a pecsételgetést a turistáknak)

2015. febr. 10. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!