Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA nagykövetségére mit...

Az USA nagykövetségére mit szabad bevinni?

Figyelt kérdés
A nagykövetség honlapján semmi korlátozást nem találtam (hátizsák, mobiltelefon stb), viszont a cég amelyik a vízumomat intézi küldött egy formalevelet, hogy az írataimon kívül semmit sem vihetek be.

2013. jún. 17. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
fegyvert, lőszert, kábítószert
2013. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mekkora humor már...
2013. jún. 17. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Körülbelül annyit mint egy repülőre. Ugyanúgy van fémdetektoros kapu, a táskádat mobilodat stb. átvilágítanak. Talán egy 3d-s nyomtatóban készült fegyvert megpróbálhatsz becsempészni! :)
2013. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mindent vihetsz. Lesz egy pancelajto gorillaval, ha int akkor bemehetsz (k*rva nehez ajto, feszulj neki mikor ki akarod nyitni.) ott atmesz egy repteri detektoron es minden elektronikus keszuleket leadsz egy fiokba. Utana ha mar artalmatlan vagy lesz meg egy pancelajto, es mar bent is vagy a nagykovetsegen.


Ha ott vagy leci nezd meg nekem, hogy ki festette azt a kepet a szabadsag szoborral ami a falon van a konzuli ablakokkal szemben.

2013. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nem láttam a szabadságszobros képet, pedig nézelődtem.
2013. jún. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!