Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni akkor ha egy...

Mit lehet tenni akkor ha egy ügyvéddel megbízási szerződésem van és ennek ellenére több hónapja nem tájékoztat az ügyről és a megkereséseimre sem reagál?

Figyelt kérdés

Egyedül a legutóbbi üzenetemre reagált, amikor írtam neki, hogy a Kamarához fordulok akkor arra annyit írt, hogy szeretné a papírokat átadni (nem is tagadta, hogy az általam leírtak nem így történtek) majd a megbeszélt találkozó előtt fél órával küldött egy üzenetet, hogy mégse tudja átadni, mert kórházba került és türelmet kér! Nincsen felé tartozásom csak az iratokat szeretném, de láthatóan erre nem ad lehetőséget és ezzel akadályoz! Azt tudom, hogy fordulhatok panasszal a Kamarához, de abban nem tudnak segíteni, hogy miképpen kaphatom vissza a papírjaimat!

Nincsen titkárnője tehát azt nem tudom,hogy elkérem az irodától,mert csak ő van egyedül benne és ezt a betegség "kártyát" szintén tudja húzni hónapokig és közben az iratok nélkül nem tudok másik ügyvédhez fordulni,de ezt nyilván tudja ő is!



2015. jan. 27. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel ne a kamarához fordulj azok semmit nem csinálnak.
2015. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajaj, nem Tamás a keresztneve ?
2015. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen én is gondoltam a "sima" feljelentésre,hogy talán az eredményesebb,mert Ptk szerint köteles a papírokat kiadni,de még folyamatosan tájékoztatni is és ebből semmi nincs jelen esetben!

A második kérdésre: Nem Tamás a keresztneve,de látom akkor ne egyedi sajnos a problémám..

2015. jan. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!