Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan hajthatom be a tartozast?

Hogyan hajthatom be a tartozast?

Figyelt kérdés
2 evig eltunk egyutt, nem voltunk hazasok, sem bejegyzett elettarsi kapcsolatban nem voltunk. megegyeztunk egy kozos szamla fizeteseben, amin kellene lennie szamomra 750 000 Ftnak, nincs. en csak adtam a penzt minden honapban, nem kezeltem, a vegen derult feny a turpissagra, a holgy a felre tenni szaant osszeget befizette a lakastorlesztobe, ami az o neven van. varom a tippeket.

2015. jan. 28. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtatok róla papírt,sehogy.
2015. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
beszélj egy ügyvéddel és ha azt mondja, bizonyítható pl. banki átutalásokkal a te befizetésed, akkor követelheted, a közösen megszerzett vagyon nem csak 50% a tiéd, ha tudodo igazolni, hogy többet tettél be jóval, de ehhez ügyvéd fog kelleni, mert ő tudja mi a következő lépés és peren kívül is meg tudtok egyezni, ha amúgy perre vihető a dolog.
2015. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HSz76 ***** válasza:

Sajnos Mo-n sehogy...

Mehetsz ügyvédhez, pereskedhetsz, végrehajtót küldhetsz rá, de ez mind pénzbe kerül neked!

Ha meg akarja, időben leirat mindent a nevéről, hogy papíron ne legyen tulajdona, és röhög a markába.

Ingatlan fedeuetre adtam kölcsön 10 éve, közjegyző előtt, és lóf.szt kaptam vissza....

2015. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!