Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy csinálhatják a paparazzók...

Hogy csinálhatják a paparazzók azt amit?

Figyelt kérdés

Úgy értem nyilvánosan megsértik a hírességek magánéletét, ami torvénybe utkoző cselekedet. Hogyhogy nem vonja sem őket, sem az adott újságot senki sem felelősségre.

pl. főleg a kulfoldi hírsségeknél van ez, hogy állandóan zaklatják őket. tegyuk fel hogy észreveszi és tudja is ki az vagy ha nem akkor is ismeretlen tettes ellen miért nem tesz feljelentés. az adott újságban megjelenik az a kép, máris kiderul mlyik újságnál kell keresni, feljelenti a rendőrségnél... na de miért nem csukják le a fotóst, hisz torvényt sértett?

és eleve hogy csinálhatják azt az újságok hogy hétről hétre magándolgokat teregetnek ki és hogyhpgy nem szunteti be a hatóság a lapot?

lehet hogy hulye kerdes de nekem ez akkor sem fér a fejembe...


2015. febr. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A celebnek is kell a hírverés. Nélküle megszűnne a celebség. Lehet közösen szervezik a lesifotókat.

2. Ha értékes a újság számára, bevállalja a pereskedést, kártérítést stb., mert annál több hasznot hoz.

2015. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hatalom.

Sokan vannak és mind ugyanazt csinálják. Ha valaki (mondjuk egy híresség) kikezdi őket, mind rászáll, és mind kicsinálja, náluk a hírcsatorna, és a tömeg, amely bálványozza őket, bármilyen ostobaságot elhisz. Öt perc alatt megkövezni a tömeg, bármilyen híresség is volt. És ezt ők tudják.

Ezt nevezik a média hatalmának. Mondhatnám, torz, perverz hatalmának. Mondhatom, mert én nem vagyok híresség. Én csak azt látom, a média hogyan képes dicsőségből pusztulást és fordítva kreálni pusztán azért, mert van hozzá hatalma.

2015. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A közszereplőkre kissé más törvények vonatkoznak, de a túlzásokért ők is perelhetnek.
2015. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A celebek csak jatsszak a szenvedest,a hirveresből elnek..
2015. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, thx a válaszokért
2015. febr. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!