Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt mégis hogy csinálhatják...

Ezt mégis hogy csinálhatják egyesek?

Figyelt kérdés

Én is nemzetinek vallom magam, de hogy csinálhat valaki ilyet?


[link]


Ha már valaki úgy gondolja, hogy ezt a világnézetet követi, akkor miért nem képes normálisan csinálni?

Én se Tescoba és ilyen helyekre nem járok, ha ruhát veszek akkor is külön figyelek arra, hogy hazai legyen, igyekszem magyar ételeket és termékeket venni. Ha valami nincs az adott boltban, elmegyek és megnézem egy másikban.

Erre meg ilyen nemrégnyírtakkopaszrademárvisszanőltahajamok a nagy idegenellenesség közepette az ő gönceiket viselik.


2011. okt. 24. 22:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
muhahaah filatáskával a globalizmus ellen :D
2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Heckler ***** válasza:
Én is kerestem echte magyar gyártmányú táskát, de találtam egy címkét az alján, miszerint made in China.
2011. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Jézus...
2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
52%

Ezt most nem mondod komolyan hogy a FILA táska verte ki nálad a biztosítékot!?

Én se szeretem a FILA táskát, de mégis miért ne vehetne magának azt, ha tetszik neki? Engem sokkal jobban zavarm hogy ilyen nemrégnyírtakkopaszrademárvisszanőltahajamok hungarista egyenruhában masíroznak és szabadon flangálnak szerte az országban.

2011. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Heckler ***** válasza:
No és miért zavarnak? Bántott valamelyik?
2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én is kerestem echte magyar gyártmányú táskát, de találtam egy címkét az alján, miszerint made in China."


Én ha valami igazén magyar gyártmányút akarok akkor fogom és legyártom. Ez első hallásra talán kicsit viccesnek hat, de próbáljátok ki. És rá fogtok jönni sokkal ügyesebbek vagytok mint hinnétek. :)

2011. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

filanáci :) :) :)

napiszar.com-ra küld be :)

2011. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt most nem mondod komolyan hogy a FILA táska verte ki nálad a biztosítékot!?

Én se szeretem a FILA táskát, de mégis miért ne vehetne magának azt, ha tetszik neki?"


Vehetni vehet harmincat is, de legalább ne egyenruhához hordja. Mit szólnál ha a rendőrök is rózsaszín masnival a hajukban igazoltatnának és szásszorszép lenne a gomblyukukban? :D

2011. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ezt hívják koegzisztenciának... És egyébként is a magyar termékekben is meg van határozva, hogy csak bizonyos mértékig kell "magyarnak" lennie, tehát ha veszel 1l tejet akkor az könnyen lehet, hogy csak Magyarországon töltötték és külföldi tej van a dobozban, sajnos ez így van mindennel.
2011. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Olyan egyértelmű, hogy ez csak annyit jelent, hogy az a csávó is csóró mint annyian mások és mivel a tesco annyira nem drága, főleg ha a pénz rovására nem mehet a magyarság összegyűlt az a pár filás pont és mivel k.va olcsó volt és kellhet egy táska hát miért ne.
2011. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!