Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénybe ütközik az, ha...

Törvénybe ütközik az, ha lefényképezek egy hajléktalan kéregetőt a parkolóban azzal a céllal, hogy legyen ki ellen bejelentést tenni, ha esetleg bosszúból megrongálná a kocsimat, mivel nem kapott tőlem semmit és még el is küldtem melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
18/F

2015. febr. 3. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Az nem bizonyíték hogy hajléktalan. Ha elküldöd az anyjába és tényleg megrongálja valaki más az autód, akkor még tanúként se számíts rá...
2015. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
És majd mikor te leszel hajléktalan neked így majd ki fog adni? Nem vagy te hülye, kisfiam?
2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen, törvénybe ütközik. Attól, hogy hajléktalan, még vannak jogai.

és azért mert hajléktalan, még egyáltalán nem biztos, hogy autókat rongál.


És hogy te mekkora bunkó vagy! Ha segíteni nem tudsz, legalább ne alázd meg, elég rossz az élete Nélküled is...

2015. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Lesz egy jogtalanul elkészített képed egy szerencsétlen emberről, ami semmit sem bizonyít autórongálás ügyében, hisz ilyen alapon bárkire rá lehetne fogni.
2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
sőt! posztold ki gyorsan facebookra "jövőképem" címszóval!
2015. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én sosem fogok így járni, mert a szüleim eléggé tehetősek! :)

18. szülinapomra kaptam a vadiúj verdát is! :P

De nem fogok pénzt adni mindenféle lejmolónak, mert úgyis csak piára és cigire költené.

2015. febr. 3. 22:19
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Te normális vagy öcsikém?

Először is valakit célirányosan lefényképezni nem szabad! Ha csak úgy lefényképezed a parkolót úgy szabad, de valakiről fényképet készíteni a beleegyezése nélkül törvénybe ütközik, márpedig te erről a fickóról akarsz képet csinálni!

Kettő a rendőrségen lóbálhatod a fotódat amennyit akarod, ha nincs két tanúd rá, hogy ő volt az elkövető, vagy nem vállalja fel, márpedig miért tenné, akkor ennyi erővel akár egy Lionel Messi posztert is lobogtathatnál, hogy "Ő volt, az argentín pofa karistolta meg a harminc éves verdámat".

Három: Te egy ritka nagy balfa..ék vagy! -ez már a kérdésből is kiderül, sok sikert az életben vagy megváltozol, vagy úgy végzed mint a hajléktalan.

2015. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Még jobb nem szimplán balfa..ék vagy, hanem elkényeztetett balfa..ék, sok sikert, rád fér! :-D Ezt hívják halmozottan hátrányos helyzetnek!
2015. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

Mert ha megrongálják a Trabantodat, akkor azt biztosan egy hajléktalan kéregető tette? A rendőrségre járásnál és a gyomoridegnél egészségesebb, ha adsz neki egy százast, és még vigyázni is fog rá. Az élethez ész is kell, nem csak pénz... De... Úgyis hiába beszélek.


"Én sosem fogok így járni, mert a szüleim eléggé tehetősek!"


ccc... Sokan éltek így és csórón haltak meg.

2015. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem Trabantom van! :)

De miért adnék egy idegen lejmolónak pénzt??

Tudom, hogy a legtöbben egyetértenék velem, csak itt játszák a szentet!!

2015. febr. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!