Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rövid távú fogházbüntetést...

Rövid távú fogházbüntetést kaptam,50 napot. Bevonuláskor pontosan mit is vihetek magammal, és hogy mi az amit feltétlen vigyek magammal, mert nagy hasznát fogom venni? Kérem, csak olyanok írjanak, akik valóban segítő szándékkal teszik!

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt vihetsz magaddal, mint amit a hosszabb időt benn töltő emberek is.

A behívó végzésben pontosan le lesz írva minden, illetve a büntetés-végrehajtásról szóló törvényerejű rendeletet is érdemes lenne olvasgatnod.

[link]

2015. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért inkább most már ezt olvasgasd, mert a másik január 1-től hatályát vesztette.


[link]

2015. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vesztegetőpénzt, kaját, xanaxot nyugtatót
2015. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,de én egy picikét konkrétabb dolgokra gondoltam,mint például könyvek,fényképek,műanyagpohár,író eszközök,étel,stb...és ezek mennyisége!
2015. febr. 11. 04:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem fogja helyetted megcsinálni a házi feladatodat. Nézz utána szépen magadtól. A forrást megkaptad hozzá.

Vagy talán nem tudsz olvasni?

2015. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

50 nap semmiség.


én a helyedben azon filkóznék, mit kezdesz utána. Munkahely és jövedelem kell. Nyilván elveszted az eddigi tevékenységed és kell új helyette.


mit csináltál?

2015. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen a blogon találsz pár hasznos infót:

[link]

2015. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl.:

Balassagyarmati Fegyház és Börtön

[link]


69. Fogvatartottak birtokában tartható tárgyak

[link] belso_int/069.pdf

2015. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!