Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jár kártérítés a...

Szerintetek jár kártérítés a zsidóknak a Mávtól: 1 milliárd USD a nem anyagi és 240 milló USD az anyagi károkért, amiért MÁV vagonokon is deportáltak Auschwitzba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13:02 Nincs rendben, a zsidók sem a holokausztot kérik vissza:) Nem kell megsértődni, nekem sem mindig jók a hasonlataim, csak kicsit kötözködtem, nyugi:) Amúgy szerinted jogos a kártérítés?
2010. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

13:20 Én csak azt mondom, hogy ennyi erővel rengeteg kártérítást lehetne adni brákinek a Földön. Ha a zsidókat nem csak a pénz érdekelné, és őszintén hinnék, hogy az nekik jár, akkor mást is bátorítanának. Pl a tuszik mikor kaptak kártérítést a hutuktól? (ruandai népírtás) Tudod ez pont oylan mint amikor egy ember várja valakinek az életbiztosítását, hogy mikor hal már meg. Ezek a zsidók nem is ismerik azokat a rokonaikat akiket megöltek a táborokban. Ha visszakeresem a családfámat és bebizonyítom, hogy egy török katona hasonlóképpen bánt az én rokonaimmal, kapok a törököktől valamiylen kártérítést?

Nem azt mondom, hogy el kell felejteni, de ez annyira erőltetett, hogy a MÁV-pt perlik ezért!

2010. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

"...Tudod ez pont olyan mint amikor egy ember várja valakinek az életbiztosítását, hogy mikor hal már meg. Ezek a zsidók nem is ismerik azokat a rokonaikat akiket megöltek a táborokban..."


Teljesen egyetértünk.


Éppen az egész abszurditása miatt be is ugrott egy konteo:) Nem lehet, hogy direkt csinálják? Ez azért sok embernek sértheti az igazságérzetét. Előjöhetnek esetleg olyan hangok, hogy: "micsoda?! nem is volt holokauszt! különben is alle Juden müssen raus aus Ungarn!" - és akkor végre lesz mire hivatkozni, miért fontos a gyűlöletbeszéd-törvény!


Vagy, azért csinálják, hogy indirekt ezzel is növeljék a Jobbik támogatottságát - legyen csak minél nagyobb a vélt fasiszta veszély -, amiből majd később szintén ki lehetne sütni valami finom hivatkozási alapot.

2010. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Dehogy jár, így jártak. Mit sajnáltatják magukat.
2010. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudtommal a magyar kormány évi 100 milliós kártérítést füzet az állítólagos károsultaknak, így nekünk is fizették míg a dédim élt. Ezt a MAV-ot fenntartó állam már 100-szor visszafizette. Ez a 300 milliárd forintos tétel a vasút zsidó kézbe adására kell. Megmondta Perez: "Felvásároljuk Magyarországot!"
2010. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:04

Ezzel tökéletesen egyetértek, az ún. "zsidókérdést" a zsidók csinálják és tartják napirenden. Rettentően szánalmas egy bagázs.

2010. febr. 12. 08:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a MÁV önként találta ki,hogy kiket szállit.Azokat kell perelni akik azokat a szállitásokat megrendelték.Igy mindenki perelhetne,mert mi is,anyánk is,hogy az oroszok Tiszaburánál leölték a testvérét.Vagy azért perelné az államot,mert az apja azért lett öngyilkos,mert a Hortbágyra akarták kitelepiteni.Valaki itt is fizethetne nekem,hogy nem tudtam megismerni a nagyapámat,aki a légynek se ártott,csak dolgozott.
2010. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Két pofonon kívül nem jár nekik semmi. Annyira odavannak, hogy már mindenkit perelnek akinek köze volt a holokamuhoz. Undorító egy nép.
2010. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Előzővel egyetértek.

Amúgy meg ők jönnek nekünk a vonatjegy árával :D

2010. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!