Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14 éves fiúnak joga van...

14 éves fiúnak joga van eldöntenie, hogy ha nem életmentő műtétről van szó -relatvív fitymaszűkület- hogy nem kéri a műtátet?

Figyelt kérdés

az apám nem hagy békén, de kitartok... Ő erőszakoskodott de az orvos megmondta hogy ő nem tud semmit tenni ha nem asszisztálok hozzá, és hazaküldött... de az apám nagyon hülye, és folyamatosan emiatt privilégiumokat von meg, pl elvette azt a telefont, amire én fusiztam a környéken időseknek segítettem számítógépet telepíteni és ilyenek, és semmi köze, és mérgében odavágta a falhoz és tönkrement... most meg azzal fenyeget hogy ha hétfőn nem megyek vele be az urológiára, betöri az arcom!!!


14f


2015. febr. 14. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
A fitymaszűkület életmentő műtét. Ha nem csinálják meg, nem fogsz tudni normálisan dugni, és a felgyülemlett nemi vágyba belehalsz. Csináltasd meg, az a tuti. Nem tart semeddig.
2015. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
nem lenne egyszerűbb elvégeztetni ezt a rutinműtétet ? Apád az arcod sem töri be és a fitymaszűkületed is elmúlik.
2015. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem fogok belemenni az fix, de ha megüt, akkor elmegyek látleletet vetetni a háziorvoshoz! majd be a látlelettel a Szociális osztályra! ennyit már sikerült kigugliznom!
2015. febr. 14. 20:08
 4/16 A kérdező kommentje:
nem is karom egyenlőre! mellesleg a relítav annyit jelent hogy hátramegy de ha merev akkor nem ennyi.
2015. febr. 14. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Később csak rosszabb lesz. 3 perces műtét. nem fáj,mert érzéstelenítik. Nem ér meg 3 percet hogy tudjál majd rendesen dugni?
2015. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Hihetetlen buta és gyerekes vagy. Majd akarni fogsz dugni, és jobb most mint akkor. Nem értem mi a problémád, magyarázd már el. 3 PERC. utána mehetsz haza. 2 nap és helyrejön. Soha többet nem kell vele kinlódni.
2015. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kezelés célja lehetővé tenni a fityma makk mögé húzását. A műtét minden esetben javasolt, amikor a fityma mozgása más úton (pl. helyi szteroidos kenőcs) nem tehető szabaddá.


Próbálkoztatok egyáltalán ilyen kenőccsel, vagy az orvos véleményét kikértétek erről?

2015. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem adott kenőcsöt. De mondom, hátrajön teljesen, csak akkor nem amikor feláll. akkor csak félig. de nem érdekel, tudom mosni!!!
2015. febr. 14. 20:25
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Dedó. Egyébként apád helyében rád hagynám. 3-4 év múlva úgyis már magadtól fogsz menni.
2015. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Utolsóval egyetértek.
2015. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!