Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy 16eves vagyok és most kezdek nemi életet élni csak az a problémám hogy úgy nézki fitymaszukuletem van?

Figyelt kérdés
Se mereven se állapbol nem tudom a bőrt le húzn, sszüleimnek nem merek szólni félek az otvostol. Úgy néz ki hogy most lesz az első sex de félek hogy fájni fog nekem, nem tudom mit tegyek fürdés alatt tagitom akkor sikerül lehuzni de ha hozzá érek a makkhoz mikor félig sikerült le húzni akkor nagyon érzékeny nem tudok mit tenni.

2015. jan. 27. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát így szex nem lesz...

szólj a szüleidnek, nem szégyen...baj van...

2015. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha megprobalnank a szexet az baj?
2015. jan. 27. 10:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, menni fog szerintem így is. ha más nem, lehet pettigelni vagy 69-ezni.


Viszont előbb-utóbb muszáj lesz elmenni dokihoz. Szűlőnek nem kell tudni róla, a doki előtt meg nem ciki, gyakran előfordul. Menj nyáron, akkor a suliból se kell emiatt hiányoznod.

2015. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg szeretném próbálni hogy milyen hogy fáj e meg ezek és ha nem megy akkor feltétlen meg mondom a szüleimnek és megyünk orvoshoz..
2015. jan. 27. 10:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek szólj, csak magadtól ne menj dokihoz! Sok sikert :-)
2015. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéld meg velük, ha most nem oldod meg ezt a problémát, akkor később sem fogod élvezni a szexet. Meg ne aggódj, elég sok embernek volt/van ilyen gondja :) Nem kell szégyellni, csak bátran beszéld meg a szülőkkel. A szex megvár...
2015. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne pontozzatok le, nem provokálásból kérdezem, de miért kéne tudni róla a szülőknek?
2015. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet ha szülő nem tudna róla rá szánám magam. Csakha mutenek nnem kell aláírni valamit?
2015. jan. 27. 13:05
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért csak jó ha tudnak róla. Pl. lehet tudnak jó orvost (nem mindegy milyen sintér kezébe kerül valaki), ne adj isten műtéti szövődmény... stb. Ne kerüld meg őket, igenis fontos, hogy tudjanak róla!
2015. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy ahogy írtad. Egyedül ilyesmiben még nem dönthetsz szerintem, főleg ha esetleg orvosi beavatkozás is szükséges. Ne parázz annyit rajtad, hanem beszéld meg velük.
2015. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!