Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a szomszédom...

Feljelenthetem a szomszédom csendháborítás miatt, ha nagyon bunkó és idegesítően hangosan hallgat nagyon igénytelen "zenét", de még csak 14 éves?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem külön a szüleimtől saját lakásba. Az előző lakó azt mondta, hogy csendes, nyugodt lépcsőház, jó lakóközösséggel, de elfelejtett szólni, hogy a második emeleten lakó gyerek nemcsak neveletlen, hanem minden délután csendháborításnak minősülő tevékenységet folytat "zenehallgatás" címen. Tudom, mások is jelentették már fel a lépcsőházból csendháborítás miatt, mert az a hangerő tényleg nagyon zavaró, ahogy a "zenét" bömbölteti, ráadásul a zenei ízlése is csapnivaló, de sajnos nem történt semmi olyan, amiből tanult volna. Egyszerűen nem bírom tovább, nem lehet mellette létezni. Beszélni nem lehet vele, mert irtózatosan bunkó, és egyik fülén be, másikon ki, vagy egyszerűen csak szellemi fogyatékos, és nem fogja fel, amit mondanak neki. Egyre gyakrabban gondolok arra, hogy feljelentem én is csendháborításért, csak attól félek, nem lesz komolyabb következménye, mert még csak 14 éves. Hazaköltözni nem szeretnék, mert a szüleim másik városban laknak, de nem bírom elviselni azt a gyereket. Őszintén vágyok a csendre és a nyugalomra, de itthon nem találom :( Feljelenthetem?

2015. febr. 17. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleit feljelentheted, őt nem hiszem.
2015. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végy a gyereknek egy fejhallgatót és finoman mond meg neki ,hogy azzal hallgassa azt a zenét.
2015. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Csak nem a "top slágereket" hallgatja a MusicFM-en?...
2015. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Csak nem ilyesmiket hallgat?Mert ez engem is kikészítene.


https://www.youtube.com/watch?v=cEafQtxCzzw

2015. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnél tehetsz birtokháborítás miatt bejelentést. Vagy kijönnek hivatali szervek és megállapítják a tényállást, és megbüntetik, vagy tanúkat idéznek be, akiknek a tanúvallomása alapján megbüntetik. Nyilván nem őt, hanem a szüleit.
2015. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekkel nem lehet beszélni,akkor beszélj a szüleivel.Nem kell egyből jelentgetni.
2015. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szüleivel nem akarok nagyon kiszúrni, nem ők hallgatják azt a sz@rt, csak a gyerekkel. Jó ötlet, hogy beszéljek az anyjával, csak nem tudom, mikor van otthon, de holnap megpróbálom. Amúgy igen, ilyen primitív ticitüci "top slágereket" hallgat, meg néha olyan fost, amit a 4. válaszoló linkelt... Amúgy köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 17. 23:16
 8/8 anonim válasza:
[link] kínozd evvel :D
2015. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!