Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak minősül e?

Zaklatásnak minősül e?

Figyelt kérdés
Az zaklatás e, ha valaki azt írja, hogy törli magát a facebookról de valójában letilt de ezt nem mondja el de én észre veszem és másik facebookom on megkérdezem azt hogy miért tiltott? Ha ilyen többször is van, akkor az zaklatás?

2015. febr. 22. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, te zaklatod őt
2015. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, te zaklatod. Én nem értelek téged. Ha valaki letilt, akkor neked ez nem egyértelmű, hogy nem kér belőled? Miért kéne bárkinek is megmagyaráznia neked, hogy miért nem akar kapcsolatot veled, miért nem akar beszélni veled stb. Letilt, ez a lehető legjobb válasz. Igazán érthetnél belőle.
2015. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy demokráciában az ember nem várhat magyarázatot egy jóbaráttól az ügyben, hogy miért sétált ki szó nélkül az életéből gerinctelen mòdra.
2015. febr. 22. 02:57
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de ez nem demokrácia kérdése. Ha valaki nem akar veled barátkozni attól még nem kell neki magyarázkodni. De nem is kell. Elég olvasni amit leírsz , és már tudom is a választ. Túl nyomulós vagy, szinte rögeszmésen akarsz ráakaszkodni másokra.

Most őszintén. Neked nem jött le, hogy ha valaki letilt, nem hajlandó veled még beszélgetni sem, akkor ő nem akar többé tőled semmit? Miért nem fogadod el, hogy a másik így döntött?

2015. febr. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A zaklatás fogalma azért nem itt kezdődik.
2015. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
68%

tádááá, kellett hozzá vagy 3 mp:


[link]

2015. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy idő után azzá válhat, lásd az előttem belinkelt Btk 222.§ (1) bekezdését
2015. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!