Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldi állampolgár kaphat...

Külföldi állampolgár kaphat erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, és szükségem lenne az erkölcsire. Itt élek Mo.-on. Román állampolgár vagyok még, viszont más irataim megvannak.
2010. febr. 14. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan állítanának valakinek ki magyar erkölcsi bizonyítványt ha nem itt volt nyilvántartásban? A magyar hatóság másik országból nem kérhet adatot.
2010. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia. köszi a választ. épp azért kérdeztem, mert nem tudtam, vagy csak reménykedtem, hogy van vmi lehetőség megkapnom. nem muszály ilyen felsőbb rendű választ adni, ha nem akar vki válaszolni ne tegye. Köszi!
2010. febr. 15. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha egy ideje itt élsz lehet meg kapod. Ha nem akkor meg kérsz románt, s lefordíttatod az offival
2010. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, hogy 7 éves a kérdés, de a Google még mindig 2. találatnak dobja ki, szóval beírom a helyes választ:


Igen, kaphat.


Az első válaszoló pedig hülyeséget beszél. A magyar erkölcsi csak arról nyilatkozik, hogy Magyarországon nem követtél el bűncselekményt, tehát nincs szükség külföldi szervezettel való kommunikációra.


Részletek: [link]

2017. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!