Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha videózok akkor kijöhetnek...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Ha videózok akkor kijöhetnek a gyermekvédelmisek?

Figyelt kérdés

Kicsitt több mint 1 éve elkeztem youtube-ra videókat feltölteni. Akkor 12 éves voltam most 13.

Anyumat megkérdeztem aztmondta ,hogy látni szeretne időnként eggyet-kettőt. Természetesen mivel jófiú vagyok ezért mindik mutattam neki ,hogy ,hogy állok és merre halad a csatorna.


Eggyik osztálytársam megtudta ,hogy videózok és ezt pont történelemórán szóvá is tette. És megkérdezte ,hogy ő nézi-e a videóimat?

Erre a tanárom (akit nagyon szeretek) azt válaszolta ,hogy nem mert akkor fel kéne engem jelentenie a gyermekvédelmiseknél.

Természetesen a gyereknek még ez se volt elég modnta még ,hogy eggyik vieóban káromkodtam. Erre töritanár ,ég mondta ,hogy akkor felhívja anyumat. Most mi legyen?



2015. márc. 5. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A tanárod egy idióta, mi köze van a gyermekvédelemnek ehhez? Elárulom: semmi.
2015. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi nagyon bírjuk. De nem szeretném ha emiadt rosszat gondolna rólam.
2015. márc. 5. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
A tanulság az, hogy senki ne tudja meg, ha titok, akkor maradjon az.
2015. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem az a baj ,hogy megtudja. Hanem az ,hogy ,hogy tudta meg.
2015. márc. 5. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

1.A tanár egy barom!

2.Agyermekvédelem lesz@rja!

2015. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Tanárod egy hülye ember... Miért kéne szólni a gyermekvédelmiseknek?!
2015. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha a feltöltött videókon nem vernek, cigizel, iszol, drogozol, élet- vagy balesetveszélyes dolgokat művelsz stb., akkor a gyerekvédelmiseket nem fogja érdekelni. Kérdezd meg a tanárt, hogy milyen alapon tenné a bejelentést, mert fúrja az oldalamat a kíváncsiság.:)
2015. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg linkeld a csatornád, hogy konkrét véleményt tudjunk róla írni. Enélkül ez mind csak találgatás.
2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyrészt ez függ a videó tartalmától, másrészt régebben a Youtube ÁSZF-je 16 éves korhoz kötötte a videófeltöltést, de amióta a gugli felvásárolta, azóta lett 13.

Szerintem a tanárod erre gondolt, nem kell nagy feneket keríteni neki, meg leidiótázni...

(Abba ne menjünk bele, hogy mennyire kell korhoz kötni a regisztrációt és a videózást youtubeon, az egy nagyon hosszú téma)

2015. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó bevallom ,hogy vannak elég rossz videók de itt van egy jobb: https://www.youtube.com/watch?v=FLAdGLiOL9Y&list=UUMepCrFe3k..


(Tudom az intró nagyon gáz, és igen hát vannak benne kiejtési hibák)

2015. márc. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!