Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két ember alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember alapvetően annyira nem tér el, de az egyik szeret bulizni járni, a másik pedig utál, akkor még később jól kijöhetnek, vagy inkább nem kéne erőltetni az ismerkedést az ilyen embereknek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban, ha azt akrják, hogy működjön hosszú távon, akkor MINDKÉT embernek igazodnia kell egy kicsit a másikhoz.

Eleinte nyűgös lesz, de előbb-utóbb meg lehet szokni és kialakítani azt a rendszert, ahol mindketten jól érzik magukat.


Sajnos a bulizás azért érdekes számomra, mert sokan még 35-40 éves korukban is hajlamosak rendszeresen csinálni. Persze ugyanúgy isznak, dühöngenek, hangoskodnak, mint amikor 20 évesek voltak. Mindez szerintem oda vezet, hogy elmegy a józan ítélőképessége és nem bír majd magával otthon. Ugráltat és szid mindenkit, összetöri a fél házat.


A nagy kérdés, együtt akar-e élni valakivel és szeretni akar-e valakit, vagy csak saját magát imádni, saját magát szórakoztatni?


44/F

2013. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha egyikük sem ragaszkodik ahhoz, hogy mindent együtt csináljanak.
2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs.Már az elején kikötötte,hogy nem akar tartós kapcsolatot,azért is kezdtem el úgy érezni,hogy időpazarlás lenne egyáltalán találkozgatni vele.Pedig még nagyon az ismerkedés elején vagyunk.De lehet,hogy csak a lehangoltság beszélt belőle.Néha nem tudok kiigazodni a nőkön,hogy mit akarnak.Szerintem ők se magukon.A racionalitás legapróbb szikráját nem látom a legtöbbjük viselkedésében(gondolom,most az is magára veszi,akinek nem inge és elküld az anyámba).
2013. nov. 21. 22:12
 4/12 A kérdező kommentje:
#2:Nekem ragaszkodás kellene,neki pedig szabadság.
2013. nov. 21. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy sikerül összecsiszolódni, vagy nem.
2013. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki világosan megmondja, mit akar (vagy mit nem akar), de te nem hiszel neki, nem ő az irracionális. Ha téved is az érzelmeivel kapcsolatban, az már legyen az ő problémája.
2013. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam,hogy nem hiszek neki.Pont ez aggaszt.Nem akarok senkinek sem a játékszere lenni,akit megun aztán kidob.Gyanítom,hogy ennek a lánynak ezért nem volt még senkije.Egy embernek sem esik jól,ha a képébe vágják már a legelején,hogy ha lesz is valami,akkor le lesz cserélve előbb,vagy utóbb.
2013. nov. 21. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar állandóan komoly kapcsolatot. Van, akinek csak kaland kell, az jó esetben keres valakit, akinek szintén. Ne sértésnek vedd, hogy ő volt olyan tisztességes, hogy ne hitegessen.
2013. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyesmi helyzetben voltam már én is. Ő volt a bulizós, én meg az, aki nem nagyon van oda érte tartósabban (azért nem utálom, de nem is nekem találták ki). Végül mi megbeszéltük, hogy nem nyaggat folyton ezzel, de ha mégis van kedvem, annak örül, én pedig nem kezdek féltékenykedni, és nem is volt probléma. Néha-néha mikor úgy éreztem, elmentem vele, máskor meg ment a barátaival. És elég hosszú kapcsolat volt, szóval megoldható.


De amúgy így, hogy már kijelentette, hogy nem akar komolyabbat stb, én sem tudom, hogy van-e értelme.


21/L

2013. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hagyom az egészet a francba és megmondom neki,hogy ez nekem nem fog menni.Mellesleg soha nem volt kapcsolata a lánynak,szóval ezt csak úgy kijelentette,hogy egyszer ki szeretné élni magát.De nem pazarlom rá az időmet.
2013. nov. 21. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!