Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az elektromos sokkoló vételéhe...

Az elektromos sokkoló vételéhez és használatához kell valamilyen engedély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elektromos sokkoló vételéhez és használatához kell valamilyen engedély?


2010. febr. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Magyarországon az árusítása illegális, ezért hozzá sem juthatsz. De egyébként ha be is szereznéd valahonnan, nem hordhatod utcán, és szerintem engedély sincsen, ami ezt megengedné.
2010. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
Szerintem ha a tanácstúl megkapod a zenge day-t akkor a sokkolóból kiveheted a zokszigént.
2010. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egek 1.válaszolo

b+ qrva sok minden illegális aztán mégis használják.nem csak fegyverek drogok stb.

nem lehetsz ilyen naiv

kérdező nyugodtan használhatod meg vehetsz is engedély nélkül ezt ugy is kell hgy senki ne tudjon rola.csak problémás beszerezni de sok sikert hozzá

2010. febr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
01:57: felmentést kaptál az általános iskola alól? Olvasni, és szöveget értelmezni nem tanultál meg. A kérdező legálisan szerette volna használni az eszközt, és erre írtam, hogy legálisan még beszerezni sem lehet. Hangsúlyozva hozzáfűztem még, hogy nem lehet hozzá engedélyt szerezni, hiszen ÉPPEN ERRŐL szólt a kérdés, nem arról, hogy be lehet-e egyáltalán szerezni az országon belül. Egek...
2010. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!