Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miféle elborult elme tervezte...

Miféle elborult elme tervezte ilyenre az adóbevallást?

Figyelt kérdés
én nem vagyok egy buta ember de az adózó nevén kívül szinte semmit nem tudok kitölteni.hogy érti ezt meg egy átlag ember?tudom a legtöbbeknek a munkáltatója csinálja meg de nekem olyan jelenleg nincs.mért nem lehet értelmesen egyértelműen odaírni hogy pl ide írjad mit kerestél tavaly te szerencsétlen stb stb.mintha nem is magyar nyelven lenne.
2015. márc. 9. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és nekem most kell ezt elöször kitölteni azért vagyok így meglepve ha nem lenne elég egyértelmű
2015. márc. 9. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
keresel egy könyvelőt pár kilóért megcsinálja.
2015. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A NAV oldalán van fenn (jól eldugva) egy kitöltő progi, azt egészen egyszerű kitölteni. Ha csak "egyszerűen" kerestél pénzt, akkor kb egy mezőt kell kitölteni a személyes adataidat kivéve, és kész.
2015. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
visszaviszem az adóhivatalba.majd valaki kitölti erre van az ügyfélszolgálat.én ugyan nem fizetek azért ami nekik kell.
2015. márc. 9. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:
áh köszi ezt majd megnézem.spórolna nekem egy kis időt.
2015. márc. 9. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha február 16-ig adtad volna be "adóhatóság készítse el" lehetőséggel, az tényleg csak annyiból állt, hogy "ide írjad mit kerestél tavaly te szerencsétlen".

Máskor ilyenekre figyelj oda.

2015. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na ezt jó tudni kösz hát jövőre majd hasznát veszem.
2015. márc. 9. 17:01
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Majd kapsz egy papírt ahonnan a pénzt kapod) amin rajta lesz hogy mit hova kell írni... Gondolom a 4 oldalas egyszerűsített bevallásról van szó...
2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

elkértem a papírokat ki se bontottam hazahoztam hogy majd délután kitöltöm. 4-nél egy kicsit több oldal plusz egy "használati utasítást" is kaptam hozzá természetesen ezt is "kínai" nyelven.

a munkahelyről már odaadták a papírt a kilépés napján.ami kb igazolja hogy létezem, dolgoztam ott stb de a bevalláshoz nem sokat segít.

2015. márc. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!