Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az exem elmebeteg. Mit tegyek?...

Az exem elmebeteg. Mit tegyek? Meg vagyok rémülve.

Figyelt kérdés

Eléggé filmszerű a sztori, próbálom röviden:

Az exemmel néhány hétig voltunk csak együtt, mert kiderült, hogy illegális dolgokkal egészíti ki a keresetét....Amikor ez kiderült, otthagytam. Erre megpróbált megverni, az egyik barátom-fiú- szedte le rólam. Nyilván megmondtam neki, hogy soha többé ne keressen, letiltottam, töröltem a telómból, stb.

De, nálam maradt néhány cucca - pulóver, könyv. Nyilván nem akarok vele személyesen találkozni. (Félek is tőle, mivel egyszer már meg akart volna verni, meg amúgy sem akarom többé az életben sem látni) Ezért megkértem egy közös ismerőst, hogy vigye majd el neki, ő viszont beteg volt, és nem láttam őt sem 1 hónapja. Azóta viszont az exem fenyegetőzik, sms-ben, e-mail-ben írogat, hogy ha nem adom vissza a cuccait, akkor mi lesz (idejön a házunkba, feljelent, hogy elloptam tőle ezeket). Pedig nyilván eszemben sincs megtartani, de tényleg nem akarom látni. Most vasárnap az ismerős elviszi a cuccokat, de ez a fenyegetőzés azért durva. Mit tegyek? Milliószor elmondtam neki, hogy nem akarom megtartani a dolgait, visszakapja, és hogy többé ne keressen.

Megmondtam neki, hogy az illegális dolgai miatt feljelentem, akkor mindenki el fogja ezt hinni, hiszem már van is egy felfüggesztettje emiatt az ügy miatt, plusz elterelésre is jár.

Szerintetek? Megrémít ez az egész.


2015. márc. 20. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál még arra, hogy elpostázd neki a cuccait,vagy futárral elvitesd? Szerintem megéri azt a pár ezer forintot rákölteni futárra, minthogy fenyegetőzzön...
2015. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szóval, talán nem derült ki konkrétan a kérdésből, de a kérdésem: mit tegyek ezzel a fenyegetőzéssel? Mivel egyszer már megpróbált megverni, félek, hogy nem csupán üres fenyegetőzés...

Azért nem akarnék egyből a rendőrségre sem szaladni, semmi kedvem egy ilyen ügybe belekeveredni. Én csak azt szeretném, hogy hagyjon örökre békén.

2015. márc. 20. 14:14
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom a címét, sose nála találkoztunk. Gondolom -mostmár-mivel ott vannak azok a bizonyos illelgális szerek... ÉS mint mondtam, vasárnap elviszik a dolgait. De attól még félek.
2015. márc. 20. 14:16
 4/17 anonim válasza:
36%
köszönd meg magadnak
2015. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Remélem, jól esett ezt kiírnod magadból, kedves 2-es válaszoló:)

Ismételten leírom: fogalmam sem volt arról, hogy mit csinál mellékállásban, totál véletlenül derült ki, én akkor és ott leléptem.

1 hónapig voltunk együtt mellesleg, nem évekig nem jöttem rá.

És sosem hittem volna, hogy megütne, mivel előtte sosem mutatta, hogy agresszív.

2015. márc. 20. 14:21
 6/17 tetro ***** válasza:
47%
Szóval a miatt fenyeget, hogy nem kapta vissza a cuccait. Te meg több mint egy hónap alatt nem tudtad neki visszaküldeni. Természetesen nincs joga fenyegetni és ez egy undorító dolog, de ha csak ennyi a probléma, akkor ezt már régen rövidre zárhattad volna.
2015. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam neki visszaadni, mivel eszem ágában sincs vele találkozni. Mint írtam, a címét nem tudom, különben rég postáztam volna, az ismerősöm pedig, aki hétvégén elviszi a cuccot, kórházban volt, és most tud érte jönni. Én egyedül nem találkozom azzal az emberrel, nem tudom, ez miért nem érthető.
2015. márc. 20. 14:30
 8/17 tetro ***** válasza:
73%
értem. de gondolom beszéltél vele, ha valahogy fenyegetőzött, nem? miért nem kérted el a címén, és küldted el postán?
2015. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltem vele. Mindig ő hívott, keresett, pedig mondtam, hogy amint a közös ismerős el tud jönni, azonnal visszakapja a dolgait.

A címét nem adja meg, nyilvánvaló okokból. Gondolom, ott tartja a mellékállásához szükséges dolgokat, és nem akarja, hogy én tudjam, ez hol is van. (Bár csak gondolom, hogy ezért nem akarja elmondani.)

Azt is mondta, hogy eljön érte, de nem akarom, hogy idejöjjön, semmi esetre sem. KEttesben pedig félek találkozni vele.


Egyébként, nem kértem elítélést, nem hiszem, hogy engem kell hibáztatni egy ilyen ember miatt...én csak lezárni és elfelejteni akarom, ő az, aki folyamatosan keres, fenyeget.

2015. márc. 20. 14:40
 10/17 tetro ***** válasza:
76%
Én nem ítéllek el. Egyértelműen az exed a hímtag ebben a történetben. De az hogy egy hónap alatt nem tudsz pár cuccot visszajuttatni, szerintem az nagyon nehezen hihető...
2015. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!