Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elmebeteg ötlet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elmebeteg ötlet ez?

Figyelt kérdés
Lehet terhes vagyok, bar vedekeztunk. Ha anyam megtudja ki lenne a gyerek apja elzavarni itthonrol mert gyuloli. Szoval megismerkedtem egy rendes fiuval. Holnap reggel elmegyek vele a kistescoba mondom varjon eg kint aztan elmennek a palyaudvar wcjebe ahol megcsinalom a tesztet amit vettem a tescoba. Ha negativ elem boldogan az eletem a fiuval aki elkisert es vegleg elfelejtem a masikat ha pozitiv felhivom es elmondom neki hogy megolom magam es valojaban teszek magammal valamit vagy auto ele ugrok vagy nem tudom de keruljek mindenkeppen meg aznap vagyis holnap korhazba. Anyamek megtudjak terhes vagyok folleg tole akkor kinyirnak..majd kinyirom en magam ha volt mar ennyia eszem. 16 eves vagyok. Szerintetek ha terhes lennek vagyis vagyok es teszek magammal valamit amitol korhazba kerulok akkor annak milyen kovetkezmenyei lesznek? ezt ugy ertem h mit fogok kapni a szuloktol stb..
2015. márc. 8. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szétrugnám a segged édes lányom! Ha már bekaptad a legyet, a gyerekre nem gondolsz!
2015. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelez arra, hogy meg kell tartanod, valamint anyád sem fog elüldözni, csak meg akart rémíteni, hogy vigyázzatok. De neked ugyebár ez mit sem számított.


Ha az vagy, mondd el anyádnak, aztán viseld a következményeit annak, hogy képtelenek voltatok védekezni.

2015. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az ötlet elmebeteg hanem te.Ha az lennél,elmész abortuszra,és probléma megoldva.
2015. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb ülj le nyelvtanozni, mert fogalmam sincs mit akarsz mondani.


De azt azért megmondom, hogy elmebeteg vagy.

2015. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden mondata elmebeteg!!

Minek a rendes fiúnak elkísérni a tescoba, és minek kell, hogy ott várjon?? Egyiktől esetleg terhes vagy, de ott a másik.

Autó elé ugrani meg hülyeség. Belehalhatsz, vagy esetleg örökre nyomorék leszel. Felelőtlenséged már megint!!

Mit gondol, mit érez az a szerencsétlen sofőr, aki halálra gázol?? Élje tovább ezzel a teherrel az életét tovább, mert meggondolatlan vagy.

Gondolkozz! Nem kell másokat bajba sodorni. (sofőrt)

Kihasználni (új fiút.) Zsarolni, fenyegetni (régi fiút)

Anyádékra meg ráhozni a szívbajt.

2015. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 egybaba ***** válasza:

Ezzel ha bántod magad kinek ártasz? Magadnak legjobban.

Arra nem gondoltál, hogy önálló életet kezdj? Nehéz de megéri. Nem függni se szülőktől se senki mástól?

És akkor úgy élhetsz ahogy akarsz.

Soha többé senki nem szólhat bele az életedbe!

A te életed - éld úgy ahogy neked jó!

pusz

2015. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdjen külön életet. Ennyi erővel hallgathatnék class fm-et is...
2015. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmész abortuszra nem halsz bele mert elaltatnak semmit sem érzel és aztán helyrezökkensz lelkileg is.Fel a fejjel!Fiatal vagy előtted az élet!:)
2015. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Elolvasásra és megfontolásra javaslom: [link]
2015. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!