Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldhatnánk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnánk meg a találkozást iskolaidőben?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon makacsok és anyám nem engedi, hogy hétköznaponként találkozzak a barátommal, pontban szeptember elsejétől... Az a gond, hogy már most elfog a sírás, ha belegondolok, hogy 5 napig nem láthatom, mert nagyon de nagyon szeretem és tavaly még iskolaidőben jöttem vele össze, akkor még találkozhattunk iskolaidő alatt és motivált a tanulásban, hogy láthatom. Javultak a jegyeim is. De úgy látszik, erre anyámék tesznek magasról. Pedig pont azért nem engedik, hogy találkozzunk, hogy jól tanuljak... Mit tegyek ilyenkor? Csak van valami kompromisszum, ami segíthet ilyen helyzetben... Segítsetek! :(

2014. aug. 26. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2014. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:):/
2014. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 leszek :)
2014. aug. 26. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Szóval közép sulis ilyenkor szerintem már le kéne nyugodniuk mert az álltalánosban oké hogy fontos a tanulás de közép suliba már nem annyira. Én pl 3 voltam a fő tantárgyakból mégis most egy sikeres cégnél dolgozok pedig nem tanultam tovább.
2014. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ülj le a szüleiddel megbeszélni a dolgot. Mondd el nekik, hogyan érzel...stb. Ha meg minden kötél szakad, akkor beszélgessetek neten, pl skype-on. Ott láthatjátok egymást, és hétvégén meg találkoztok. :)
2014. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!