Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak minősül, ha egy...

Zaklatásnak minősül, ha egy osztálytárs állandóan megpróbál tönkretenni lelkileg/önbizalmilag?

Figyelt kérdés
Állandóan megpróbál kisebbrendűnek tekintetni, hogy csökkenjen az önbizalmam. Ha mással beszélek kifaggatja vagy beleszól a beszélgetésbe. Csupán gonoszságból. Az iskola fele utálja a másik fele meg menőnek tartsa őt.

#iskola #zaklatás #osztálytárs #félelemben tartás
2015. márc. 25. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanulj töle modszert!
2015. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok károsan bunkó lenni és előbb veretem szét, minthogy én is élettelen szkeverő legyek
2015. márc. 25. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nem alkalmaz fizikai erőszakot veled szemben. Egyébként nem hinném, hogy zaklatásnak minősülne.
2015. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már próbált zsarolni is. De nemet mondtam
2015. márc. 25. 18:23
 5/11 anonim válasza:
51%
Véletlenül nem te vagy a padtársam?
2015. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 akoos válasza:
51%
Próbálj meg ne törődni vele. Tudod, okos enged, szamár szenved. ;)
2015. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne veresd meg, abból nem tanul. Te verd meg mindenki előtt (azzal még meg is alázod, elveszti a "rangját" a sulin belül). Persze az erőszak nem megoldás, nem is buzdítalak rá. Viszont jó lenne megtudni miért szállt rád. Lehet hogy oka is van.
2015. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Vágjál be neki 2t... egyet telibe orrba másikat meg állcsúcson. Hidd el csöntbe marad utána és még lehet bocsánatot is kér :)
2015. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a kereszt neve?Gondolom te lány vagy ő meg fiú,igaz?
2015. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem zaklatásnak minősül, csak ezzel pl. a rendőrség nem foglalkozik.

Ha fiú vagy és a zaklató is fiú akkor tényleg üss be neki egyet. Valószínűleg visszaüt, de ha nem fogsz sírni az már fél siker.


Aki azt mondja az erőszak nem megoldás annak arany élete van, vagy pénzes szülei akibe ez miatt nem igen kötnek bele.

2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!