Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki végezhet magánvállalkozókén...

Ki végezhet magánvállalkozóként 'Motivációs tanácsadó' munkát?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy nagyon jól bánok az emberekkel, rengeteg barátomnak és ismerősömnek tudtam segíteni eredményesen leküzdeni a gondjait és átsegíteni a problémáin. Szeretnék több emberen segíteni és ilyen formában ezen a téren elhelyezkedni. A kérdés, hogy kell-e ehhez valamilyen képesítés, hogy megvalósítsam.

2015. ápr. 5. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a szar ez mostanában, hogy csak arra lehet vállalkozni, amihez végezettséged van, de mostanában sorra találkozom ezzel a jelenséggel.Ennek ellenére csomó olyan ember van, akinek olyan fura foglalkozása van, amit biztosan nem lehet tanulni sehol.Ez kb olyan lehet, mint az életvezetési tanácsadó, nos ilyen képzésről sem tudok, de tény, hogy van, akinek ez a foglalkozása.Ez amolyan "nesze semmi, fogd meg jól" Én nem fizetnék érte az biztos.
2015. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pszichologus, gondolom. mert amugy szelhamossag, es kuldik rad a fogyasztovedelmet, ha ilyen szolgaltatasert penzt fogadsz el
2017. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!