Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állami kamattámogatásos...

Állami kamattámogatásos hitel. Mi a helyzet a lakcímmel ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Még 4 évig él az állami kamattámogatás a házastársammal közösen felvett hitelre.

Ennek feltétele volt a szóba forgó ingatlanba való bejelentkezés állandó lakcímre.


Viszont bölcsődei beiratás miatt nekem fél évre át kellene jelentkeznem egy másik lakcímre. A kérdés az, hogy ezt megtehetem-e?


Arra is gondoltam, hogy az is életszerű, hogy ilyen hitelfelvétel után az adóstársak elválnak, vagy csak megszűnik az életközösség (nincs még válás, de egyik fél költözik), akkor is kötelezően fenntartandó lenne a közös lakcím?


2015. ápr. 26. 16:22
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Úgy gondolom igen kötelezően fenntartandó lenne az is, ha az a hitel felvételének feltétele volt.
2022. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!