Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le lehet mondani az internetet...

Le lehet mondani az internetet ha van még rá hűség?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a sz*rházi T-Home nem nyújtja a megfelelő szolgáltatást. Naponta többször is elmegy a net 1-2 percre, ami kib*szott idegesítő tud lenni, főleg, ha pókerezik az ember. Szóval ilyen esetben le lehet mondani, anélkül, hogy ki kelljen fizetni a hűségidőre is a szolgáltatás díját?

2015. ápr. 30. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos hogy ez olyan könnyen fog menni.Mindenesetre az a javadra vállna ha bizonyítékot készítenél arról hogy elmegy a net illetve ha a fogyasztóvédelemhez fordulnál


Egyébként meg szemétségnek tartom hogy még neked kell fizetni kötbért holott az ő szolgáltatásuk a nem megfelelő.Ebben az esetben az lenne a fair ha ingyen kikötnék a netet nálatok,de ezt lehet csak pereskedéssel tudnátok elérni,dehát ahhoz is pénz kell


Én a UPC-ről eléggé sok rosszatt hallottam és tapasztalataim is voltak vele,igaz nem internettel hanem TV-vel.Röviden úgy kezelik az előfizetőket mintha állatok lennének...


Én a Digit ajánlanám.Nem csak azért mert sok jót hallottam róluk hanem azért is mert nagyon olcsó árak vannak ott nagy sebességgel

2015. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!