Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyvédhez, magán nyomozóhoz...

Ügyvédhez, magán nyomozóhoz vagy kihez forduljak az elhalálozás óta tartó hihetetlen dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak és éveken át pereskedtek az anyagiak miatt. Az a szülőm akivel éltem sajnos meghalt, így a másik szülőm örökös lett velem együtt de úgy érzem kisemmizne. Egy magánnyomozó fel tudná deríteni hogy a pereskedés miatt igazából több a tulajdonhányadom a házban?
2015. máj. 11. 15:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Miért érzed úgy hogy kisemmizne? Ha eredetileg a ház 50%50% ban volt elosztva. Elváltak akkor te 50% ot örökölték ha nincs testvér
2015. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom leírni ne ismerjen magára lényeg hogy mindent ellopott így is, most derültek ki hogy nincsenek fizetve a számlák három éve mar hiába küldtem a pénzt.
2015. máj. 11. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Amiatt kereshetsz egy ügyvédet és perelhetsz, de magánnyomozót hiába fizetsz, semmire nem mész vele. A tulajdonjog akkor is 50-50.
2015. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kinek a nevén vannak a közüzemi számlák?

A földhivatalban kikérhető a tulajdoni lap, azon rajta van, ki hány százalékban tulajdonos.

2015. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek nem ennyi most sem a tulajdonjog
2015. máj. 11. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit érthetőbben írjad. Kinek milyen tulajdonrésze volt, ki mit örökölt és hogyan semmiznek ki?
2015. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell meg nincs is mire magánnyomozó. Mint írták, bemész a földhivatalba mint tulajdonos és kérsz egy tulajdoni lap másolatot. Ha van ügyfélkapud negyed áron megúszod és be sem kell menned.
2015. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na szóval én 25%os tulajdonos vagyok a testvérem része a másik szülőnél van így ő 75%os tulajdonos. Dolgozni nem nagyon akar mert nem hajlandó pedig sikeres volt de szerinte az értékesítés büdös így inkább eltengődik havi segélyből stb így megy a ház tönkre. Mindent eladott amit lehetett pl az én motoromat is engedély nélkül. Szekrenysorom nem tudom hol van. Kiadni nem hajlandó eladni csak csillagászati áron. Amikor felvételizni voltam az egyetemen elvitte az összes bútort leülni sem tudtunk. Vontak utánam gyerek tartást úgy h nem nála laktam. Hova folytassam? Pereskedett vele a szülőm akinél laktam használati értek stb így tartozik neki és ez most mind elavult.
2015. máj. 11. 18:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Az ingatlant hitel terheli vegrehajtasok sora. A számlák egyike sincs a nevemen van ami meg a másik szülőm neven van. Onnan tudom h ki akar semmizni h egyértelmű. Testvéremmel nem így bánik.
2015. máj. 11. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ügyvéddel lenne érdemes beszélni, de ugye az sem lesz ingyen.
2015. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!