Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tesco-ban magamra fújtam az...

Tesco-ban magamra fújtam az egyik spray-t és visszatettem a helyére, közben vett a kamera, a biztonsági őr a kijáratnál visszafordított és kifizettették velem. Kötelességem ilyenkor megvenni? Mit tehetnek, ha nem veszem meg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lopásnak minősül. Rendőrség meg egyebek :-)
2015. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Még olcsón megúsztad!


Kipróbálni csak a kihelyezett illatmintákat, 'teszter'-t lehet.


Hogy megértsd, ez olyan, mintha felbontanám és megkóstolnám a sajtokat, szalámikat, majd ott hagynám.


Mit tehetnek? Felvesznek egy jegyzőkönyvet, rólad mint tolvajról, esetleg ellenkezés esetén rendőrt hívnak.


(mondjuk jó lenne a spray árát tudni, mert nem mindegy)

2015. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
kiflibe se eszel bele, jól jártál h ennyivel megúsztad
2015. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ezt ugyan fújhatod' :)
2015. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem értelek. Spray nem drága, lehet venni otthonra is, és akkor nem kell a tesco-ban fújkálni. Ha meg mindenképpen jó illatot akarsz ingyen, bemész egy parfümáruházba, és a márkás parfümök egyikének testerjéből fújsz magadba, és még balhé sincs utána, mert az pont azért van ott. Mármint azért, hogy megszagolhasd, nem hogy magadra fújkáld, de lényegében tök mindegy.
2015. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

800 forint volt.

Csak úgy magamra fújtam, nincs rá indok. :D

2015. máj. 19. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most képzeld el, hogy valaki leemel egy üdítősüveget, tölt magának egy fél pohárral és azt megissza a többit pedig visszateszi mintha mi sem történt volna, aztán később te mit sem sejtve megveszed. Mit szólnál? :)
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj ilyet! Most megúsztad, szerencséd volt, a bizti őr is rendes volt, csinálhatott volna ügyet is a dologból.

Gondolom neked se hiányzik, hogy otthon, munkahelyen, iskolában bolti szarkaként emlegessenek!

2015. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én most rágtam ki egy zsömlye belét,és visszatettem.
2015. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Remélem a papírzsebkendőket nem használtad! :b
2015. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!