Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi esély van rá, hogy az...

Mennyi esély van rá, hogy az ügyészség jóváhagyja?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Családon belüli erőszak esetén eltörtem az élettársam orrát kiskorú jelenlétében.

Mindketten ittasak voltunk és egy veszekedés miatt sajnos megtörtént ez a borzalom.

Van arra esély hogy az ügyészség beleegyezik közvetítői eljárásba és talán kárpótlással,tevékeny megbánást tanúsítva megúszhatom a felfüggesztett büntetést?

Soha semmilyen ügyem nem volt még,büntetlen előéletű vagyok.


2015. jún. 10. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

lényegtelen

-nyolc napon túli a sérülés? Az

-te magad jelentetted be az ügyet? mert ha igen az csökkenti a bűntetésedet(de nem mentenek fel alóla)

-nem önvédelemből tetted, szóval ez sem menthet fel

-ráadásul kiskorú előtt tettétek, ez sem segít

viszont:

nem szándékosan tetted, legalábbis alkohol befolyásoltsága alatt ez kicsit enyhíti a bűntetést

2015. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb nulla
2015. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hànyszor írod még ki a kérdést???!

Màr nagyon idegesitő. Mindenki tudja már, hogy egy àllat vagy ha iszol mert orrokat törögetsz.

Minek iszik aki nem írja?

Féreg férfi aki megüt egy nőt- ERRE NINCS MENTSÉG!!!


Ui.: Remélem egy életre eltiltjàk tőled a gyereket, hogy többé mégcsak ne is làthasd. Neki sincs ràd szüksége, sőt nélküled csak jobban jàr...

2015. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene megkövezni egy kétségbeesett embert.

Megbánta, aggódik, többször kért itt emiatt segítséget.

Kérdező remélem jól sikerül a dolog, főleg ha a feleséged is elmondja, hogy mindketten ittasak voltatok stb.

Viszont többet az életben ne igyál inkább.

2015. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A gyerekkel nagyon jó a kapcsolatom,azóta(4 hónap) is rendszeresen részt veszek az életében,viszem-hozom oviba,nálam is alszik havi 4-5 alkalommal,nehogy azt gondoljátok hogy bármikor is bántalmaztam őt.

Anyukájával is egyszeri eset volt jócskán ittas állapotban mindketten,hogy lehet azt kívánni,hogy soha ne is lássam többé a gyermekem?

2015. jún. 10. 14:13
 6/7 anonim válasza:
Már leírtad párszor a történetet, ha jól emlékszem az asszony is lekevert talán egy pofont. De efölött úgyis elsiklanak majd, pedig szerintem ez is számos.Ő se egy átatlan lélek, hogyha a gyerek előtt veri az apját
2015. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudom, miért kell ugyanazt ötször beírni. Már korábban leírtam a jogilag korrekt választ. Ha valaki azt írná, hogy 0 %, vagy 100 %, az hazudna, ha meg bármi más számot ír, az semmit nem jelent, hiszen azt jelenti, hgy elvileg mindkét eset lehetséges.


Ehelyett kaptál három idióta választ.

2015. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!